Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 4)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » aldax a moje prvni zkusenosti

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 71]

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Kolik to bylo 0,7-0,9 S (sinclairů)? To ještě není tak hrozný.

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Hele cardy to s ním nickem je obyčejný pruzení, ono ten ctrl-c a ctrl-v je taky docela vopruz... Mě kolikrát někdo osloví jen hot, a vůbec mi to nevadí a já sám něčí nick zkrátím a pochybuji o tom že by jim to vadilo...

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

ty dementni _ _ _ ti do nicku zacnu psat, az se oprostis od nazoru 11letyho ditete(koneckoncu ty _ k vypastenejm pubertakum docela sedej, chybej jen w a vsude i, abis bil wostrej tipecek) a poberes dost rozumu na to, aby melo smysl s tebou vest normalni diskuzi. zamerne se vyhejbam napsani toho, ze prestanu tvuj nick komolit, az si te zacnu vazit, protoze na takovy soudy te dost dobre neznam, ale jiste chapes, kam mirim. tu atmosferu sis tady vytvoril sam, kdybys nepsal, cos napsal, nikdo by te nenapadal. smazanim prvniho prispevku muzes tenhle theard smazat. jinak si myslim, ze se tady zbytecne rozmazava naprosta picovina a nema smysl to dal rozvadet...

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

c_a_r_d_y:  O.K. Proč to dělat jednoduše....(psaní nicku). Škoda, že pořád nechápeš o co tu jde. Na svůj názor máš samozřejmě právo. Nicméně, doporučuji edit Tvých posledních příspěvků:
omyla, svim, vinikajici, pozivam, kontretnejsi......

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Asi by fakt bylo moudrý to smazat. S -náctiletým, arogantním, sebevědomým a přitom blbým zmrdem nemá cenu komunikovat. Zákazníky, kteří nám někdy něco vytýkali bych spočítal na prstech jedné ruky, ty zasranej debile. A jako firma máme i přes moje expresivní vyjadřování reputaci víc, než slušnou. Na rozdíl od tebe, který tady skončil.

Web

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

cardy: To by bylo moc složitý to mazat, upravovat už vůbec, v tom by se nikdo nevyznal, vyříkejte si to, sic už asi není co... smaž si to kdyžtak sám, já to mazat nebudu.

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Ono není co vyříkávat, vždyť si to projdi...

Web

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Tonda:
dik
poedituju

(upravil sinclair 9. 2. 2008 23:43)

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Hlavně ty zmrde napiš, o co tu šlo! O DVA ELYTY a JEDEN 50A můstek....mít tě po ruce, vykopu ti do prdele druhou díru.

Web

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

hot.shot:
zkratit proc ne
ale komolit..

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

uz sem ti jednou rikal se laskave na ty tvoje vybrany slova vykakni
prestan okolo sebe nadavat a urazet tady lidi ve foru mozna ze je na to tady par vyjimek zvyklejch ale se mnou rozhodne nepocitej
ty uz to fakt prehanis kokote vylizanej
me slo jen o princip a zkusenosti jak to chodi v aldaxu
ty zachzis do detajlu 
jsi silne prehnanej  s tema tvejma vulgarnima vyrazama
me osobne bylo zdeleno ze baliky odesilate v utery a ctvrtek a sel na postu ve stredu takze jak tak na to koukam tak se z vasi strany zadnyho solidniho jednani nedostavilo a to chces i po druhych?

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

A zase si nic nepochopil, radši toho nech.

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

2sinclair: ano, problem bol s trafami, ak som dobre informovany maju dost 19teho smile
2cardy:preco sa rozculujes?  zober ako fakt ze tu do teba kazdy pinda, pomysli si svoje, povznes sa, a daj nam pokoj wink

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Neříká se tomu komolení v ČJ náhodou skloňování?

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

c_a_r_d_y: to je take tazke toto cele zmazat? uz daj pokoj s tym, vsetci vieme ako to chodi v aldaxe, je to velmi dobra firma, co sa tyka vsetkeho. Objednaval som SPV250 a ani nie do tyzdna som ich mal doma, a to cestovali cez hranice, tak nehovor o tom, ako sa bavia so zakaznikmi a podobne, nikoho to tu netrapi, akurat co osocujes aldax a jeho znacku. A to ze si sinclair obcas zanadava, tak to je normalne, kazdy si ponadava... Aj na druhych ked vidi, kto dostal jeho pracu do ruk, tym narazam na teba teraz.

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

cardy
Neviem, ci zeres drogy alebo si na praskoch, ale ked ti asi 15 ludi napise, ze problem je na tvojej strane, je tazke to pochopit?
Sklop svoju neskonalu hrdost a daj si povedat. Taktiez tvoja nedotklivost na nick je absurdna a trapna.
Aldax tu nieje len pre teba a so stupidnym, drzym a arogantnym pristupom velmi rychlo skoncis, to nieje ulica, kde si mozes rozkazat.
V porovnani so sinclairom si vedomostami v obore kojenec, tak drz hubu a krok a nenadavaj nanho; jeho pristup mozes strpiet, hadam si si to uz vsimol.
Co najrychlejsie to tu po sebe zmaz, aby sa na teba zabudlo. Tu, beruc do uvahy tvoj pristup, ti uz malokto bude chciet pomoct.

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

Cardo (ano budu ti tak říkat) ty debile jeden vypatlanej neser mě. Je sice pravda že Sinclair ti mohl napsat že LI kondy se sem nedováží a je relativně často sprostý (také se mi to nelíbí ale obvykle to chápu a jeho přínos lidem na tomto foru to kompenzuje) ale zbytek je jen a jen tvoje chyba a ukázka tvojí nebetyčné blbosti a arogantnosti! Jenže to že sem něco přináší ty nedokážeš pochopit. Když už pro nic jiného tak tvoje chování zde je minimálně na facku a rodiče by tě za tohle spratkovské chování měli řezat od rána do večera. Jestli ty nejsi než carda spíš retarda?

(upravil chyna.cz 10. 2. 2008 14:54)

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

čjordy, přál bych ti aby ti ten aldax odešel třeba přepětím v síti . fakt si nedokážeš vážit lidský ochoty a jinak souhlas s ostatníma
jsem z Krupky né z Teplic jen na okraj

Web

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

On totiž žádný Aldax nemá. Objednával jen dva elyty a jeden můstek...A Aldaxy přepětím v síti neodcházejí. Ony neodcházejí vůbec, pokud jsou správně sestavené.

Web

Re: aldax a moje prvni zkusenosti

to je jedno, prostě aby mu odešli ale když žádný nemá tak nic no. docela by si to za tadyto divadlo zasloužil....

Web

Příspěvky [41 až 60 z 71]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » aldax a moje prvni zkusenosti

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£