Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » Kde koupit vyprodejový Seas?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [18]

Téma: Kde koupit vyprodejový Seas?

Nevíte někdo?Myslím,že Antonio ho kupoval.

Web

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

Zavolej do SAFE audio Plzeň, občas se jim tam nějaké kousky z jejich konstrukcí válí.

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

www.seas.cz

ceník: http://tremosna.kvalitne.cz/soubory/cen … 20akce.pdf

(upravil John370 7. 5. 2007 10:53)

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

Moc ti děkuju Antonio.Chtěl bych ten výprodejový Seas použít v kombinaci s 8"woferem od Beymy,protože si myslím,že na tom bude zvukově lépe něž Beyma T2030.

Nebylo by někdě foto toho 25TAF/D od Seasu.

Web

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

To si myslíš správně, ale zase nijak dramaticky, pokud myslíš tou 8" Beymou papírovou 8BR40 tak bych zkusil textilní kalotu, třeba 27TFFC, stojí taky slušný peníz a 900Kč/ks bys měl usmlouvat. wink Pokud to je 8Woofer/P, což je mnohem vhodnější typ do 2p, tak to TAFko.

Blejsknul jsem ho 7techovi.

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

Myslím ten 8"Woofer-kupuji je od Amora.Měl jsem tady téma na ten reproduktor.Jaká bys doporučil objem tomu wooferu?Bassreflex ano či ne?Podle mě i udáváných parametrů se hodí do bassreflexu.

Web

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

Tady je: http://7tech.czweb.org/25TAFD.html

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

John370: Ještěže tak. smile
Už si vzpomínám, BR určitě, psal jsem cca 35l/35-40Hz.

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

Děkuju,myslíš,že je ten seas asi nejlepší kombinace s tim wooferem?Popřípadě co jiného?

Web

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

Designově se moc sice nehodí, zvukově sedne, do litru lepší vejšku neseženeš a za ty prachy ani 8" středobas ne, bude to hrát moc dobře.

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

To jsem rád,že to bude hrát dobře.Co nadělám,že designově se k sobě moc nehodí.Jedině nastříkat a ofrézovat tu Beymu aby byla kulatá a černá.

Web

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

Kdybys jí ofrézoval dokulata, moc by jí z příruby nezbylo. smile

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

To máš pravdu Michale.Ale co nadělám.

Web

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

Jěště se zeptám(pořád mi to vrtalo hlavou) mělo by to nějaký přínos kdybych se rozhodl použít tu beymu v třípásmu.Stačil by ten woofer na basy.Výšku bych nechal ten rozhodnutý seas.A střed bych použil Visaton W 100 SC 8 OHM.Basák bych viděl z boku.Šlo by to?Má to smysl?Polepšil bych si zvukově?

Web

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

To raději 5MP na středy, ne?

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

Ta by mi ale nehrála designově k tomu Seasu.Takhle kdyby byl basák z boku tak by to bylo designově sladěné.Navíc ten Visaton je levnější,taky by to bylo trochu netradiční.To bych potom mohl postavit T2030,5MP a Woofer a ne to nechci,chci něco ne až tak osvěčeného,tím chci říct,že nemám nic proti 5MP.A podle mě tan Visaton za tu cenu je výhodný.Ptám se má cenu na rovinu stavět?Nebo postavit ty dvoupásma?

P.S-stavět určitě budu,ty woofery mám už totiž doma

Web

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

Osobně bych to nekomplikoval, 8Woofer na středech umí. Načernit mu přírubu, zapustit a bude sedět i designově.

Re: Kde koupit vyprodejový Seas?

Dobře komplikovat to nebudeme.Navíc by to finačně vyšlo mnohem dráž.

Web

Příspěvky [18]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » Kde koupit vyprodejový Seas?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£