Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 27]

Téma: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

Jak je nejvhodnejsi kombinace repro s ARN 226 popripade ARN 312 a v jakem objemu a typu ozvucnice? Zajimalo by me jake bedny o jake kvalite jde max. dostat z techto repraku teto znacky.. Nejlepe tripasmove ne?

http://audioweb.cz/vase-kritik2.htm - jsem se ted dival tady na to, sice to neni dle mych napsanych repraku, ale co si o tom myslite? Samozrejme me zajimaji i nazory na ty vyse zminovane repraky

(upravil little 30. 12. 2007 15:59)

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

U ARN226 objem cca. 30-35l a jednoznačně uzavřená ozvučnice. U ARN312 cca. 70-90l-možné provozovat jak v BR tak v uzavřené ozvučnici.

Co se toho Kritikova projektu týče tak je to v podstatě ověřená kombinace reproduktorů. Řekl bych, že to hraje a to hodně dobře, ale samozřejmě záleží na tom jaké máš nároky...

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

TVM ARN-188-05/4 vezmeme treba tento reproduktor vsiml jsem si ze tento reproduktor se vyrabi s jinym cislem ktere je treba tady konkretne 05/ treba s 03,07,08.. jaky je v tom rozdil?

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

Tak se podívej na www.tvm-valmez.cz a bude Ti to jasný.

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

03-basic nalakovaná verze
05-v podstatě to samé jako 03 akorát má membránu lakovanou do spirály
07-má magnet s dvěma feritovými kroužky (tím pádem vyšší citlivost a díky vyššímu Bl než u 03 dokáže i lépe zahrát basy)
08-verze 03 akorát s polypropylenovou membránou

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

Takze kdybych pouzil do vyse uvedene reprobedny repro s 07 tak bych udelal jen lepe ne?

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

Z ARN188 je nejlepší verze "07"-také stojí nejvíc.

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

http://audioweb.cz/vase-pokype1.htm jeste jsem se dival na tento projekt se stejnym osazenim, co si myslite o tady tomto? Je to lepsi nez od pana Kritika nebo radeji se priklonit k projektu pana Kritika?

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

Projekt od Petra Pokorného mi přijde lepší a to jen kvůli zdvojení středobasové sekce. Díky tomu se zvýší citlivost oproti použití jen jednoho reproduktoru.

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

Co se týče máho projektu tak z něj zůstaly jen ozvučnice. Koupil jsem nové repro 188/07 a čekám na výšky 27 TBC/G. Jestli se nedočkám tak mám v plánu profi bedny smile
Lukas87: ono záleží co chceš, ale na Tvém místě bych "okopčil" projekt pokypeho.
PS: neříkej mi pane (kua to to letí ...)  wink

Web

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

Kritik: Takze spojeni techto repro je dobry jo? Projekt pokkypeho je dobre zpracovany co se tyce objemu ozvucnice, atd.. nevidis na tom zadny problem.. Jo a a sorry za toho pana, jsem chtel byt jen zdvorily:D

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

No až mi bude tak 80 let, pak mi říkej pane lol
Projek se mi líbí, použíl bych spíš typ 07 + "lepší" výšky např. Tonsil nebo Seas. Jestli máš koupený jiný typ, nevadí.

Web

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

takže když nějaký subbas repro od tvm tak asi s 07 na konci že?

Web

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

Opravdu ti 188 nebo 226 s 07 na konci prijdou jako "subbasy"?

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

zajímavé, tady se člověk opravdu něco i dozví, chtěl bych se zeptat jestli nevíte o nějakých solidních reproduktorech jako má výběr TVM ve valmezu ale potřeboval bych reproduktory menších rozměrů já nevím basový reproduktor tak 130mm + stredy + výšky ( výkon bych požadoval tak kolem 180W RMS / 4Ohm ) chtěl bych si udělat takové malé satelity k PC samozžejmě + subwoofer(mám zálusk na WD 120 od dexonu)

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

180W 13cm bas? Odkud jsi prisel? Z planety autohifi? smile

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

Ty vole, to je wíkon, tak takový neseženeš, lojzo.

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

Tak malej basáček a třípásmo je trošku divná kombinace ne? Už vůbec nerozumím na co takovej výkon, kromě toho, že to není realný, je to úplná zbytečnost. Neber výkony jako Panasonic, klidně stačí kolem 40W s velkým přehledem (k PC). Ten Dexoňáckej sub bych domů nechtěl... fuj.

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

jak to nazvat???

Web

(upravil Lojzek 24. 4. 2008 8:38)

Re: Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

no tak proč takový výkon? abych využil zesilovač ale tak to je fuk, taky si tedka říkám že je to asi blbost stavit 3 pásm. asi bude reálnéjší 2 pásm. a proč ne s tím WD120 do bytu? máš sním nějaké špatné zkušenosti?

aa nebo rači SM112W - zhruba stejná cena jak jsem se díval tady na e-shopu

Příspěvky [1 až 20 z 27]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Nejvhodnejsi pouziti repro pro HIFI na doma od TVM

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£