Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 6 z 6)

Audioweb.cz » Reproduktory » Měření RBT-95

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6

RSS

Příspěvky [101 až 119 z 119]

Re: Měření RBT-95

Klidně ti dva půjčím, jestli máš zájem. U mě to taky nebude hned.

Re: Měření RBT-95

Ju no to je paráda! Díky moc! Až si na mě vzpomeneš tak na mě prosím houkni na ICQ 65488408 a domluvíme to. Čím dříve tím lépe.

Re: Měření RBT-95

MaBate, jen se s odstupem času ptám, jak jsi na tom s využitím těch kepů, dáváš to dohromady s neem, myslím, žes je bral od Davida ne? Já budu chtít v brzku bastlit nějakej centr a tohle bych chtěl do MTM zkusit...

(upravil MaBat 29. 9. 2008 15:59)

Re: Měření RBT-95

Je to tak Zorgu, ale nemam na to posledni dobou vubec cas, vali se mi to doma sad Nez to uplne zavrhnu, chci jeste zkusit dat dohromady neco z "hi-fi", tak jak to dokazu nejlip a ty pasky od Davida byly za dobrou cenu. Ano, je to jedna varianta, v dohledny dobe bych chtel aspon stihnout sjet pro desky a udelat mereni ruznych konfiguraci.

(upravil dawsoo 1. 10. 2008 4:12)

Re: Měření RBT-95

Mé měření zkreslení RBT-95 podle mě na tak malinkej pásek vcelku slušný porovnatelný s Aurum Cantus,Fountek a spol..

http://img300.imageshack.us/img300/9776/screenshot023pn2.th.pnghttp://img300.imageshack.us/images/thpix.gif

koment: strmý dělení nad 6kHz je asi opravdu nutnost ... uplně nahoře (nad 10kHz) je na tom líp než kaloty a než větší pásky za ty prašule není lepšího supertweeteru.Nebál bych se ho dát klidně nad neo8 s dělením na 8kHz.

Není co dodávat...

Re: Měření RBT-95

zdravím,.. ja som použil sp 100 plus rbt..  delím ich oba na 6.5 khz 18 dB, rbt -cca 7dB,6litr, bassreflex... Až na ten peak,..ale  za tie prachy do roboty,..  big_smile, ale tiež plánujem si dat vyfrézovať, nejaký plátok na rbt,bezu mriežky,.,..,. celkovo to znie syrovo,.. s tým peakom,..,. skúšal ho niekto ukrotiť.... ugly ducking??...

Web

Re: Měření RBT-95

Pozn.: až budete RBT-95 sundavat z faceplatu, stačí ty dva prostřední šrouby smile

Re: Měření RBT-95

No, před rokem jsem si takhle jedno RBTčko zkurvil smile

Re: Měření RBT-95

No jo Davide, ale při jakým to je napětí? Protože takhle samotnej test je jinak dost na prt.

Web

(upravil dawsoo 21. 10. 2008 2:09)

Re: Měření RBT-95

Měřeno standart jako všechny ostatní měniče... napětí mě ani tak moc nezajímá... zajímá mě spíš spl a THD smile

Není co dodávat...

Re: Měření RBT-95

No tak při jaký to je SPL?

Web

Re: Měření RBT-95

Při stejný jako ostatní repráky který nastavuju kalibrovaně na 500Hz-3k dle typu... jelikož je to nearfield tak hodnotu na 1m neřeknu.Napětí je o ničem protože zvýhodňuje méně citlivý kusy... nezajímaj mě vůbec nějaký absolutní přesný hodnoty.... na tom výsledek opravdu nestojí a nepadá, ale jen jako kontrolní porovnání s jinými známými kusy.

Není co dodávat...

(upravil check 22. 10. 2008 17:48)

Re: Měření RBT-95

No jo, pak je ale zase znevýhodněnej ten měnič s širším pásmem. Ale oukej, rozumíme si...
Prosímtě tak všechny měření vem a hoď do zvlášstního dredu (třeba Výsledky měření). Nebo mi to pošli a já to dám k sobě na web ať to nikam nezapadne. Nerad se proklikávám a pročítám pěti dredama o RBT95tce, když měření je jenom v jednom a to ještě na freehostingu, kde to za chvíli smažou.

Web

Re: Měření RBT-95

neviem, či sa to tu už dalo, ale našiel zväčšeninu a zháňalo sa to tu smile
http://kepfeltoltes.hu/080923/rbt95_www … es.hu_.jpg

Web

Re: Měření RBT-95

Kdyby si někdo chtěl hrát s RBT95 a kalotou pod ním, prodal bych mu levně sadu : 2xnepoužité RBT + 2 starší maďary MD40 + 2 bedýnky k tomu zdarma...vladimir(tecka)kovar(zav.)na centrumu
http://audioweb.cz/uploads/thumbs/312_md40_enclosure.jpg

Re: Měření RBT-95

ked dobre viem tak pásky sú lepšie než kaloty... až na smerovnost, možno je to hlupost ale napadlo ma co tak vytvorit na to nejaky WG? pomože to?

Re: Měření RBT-95

Franku, jak cos teda vybral? Jak pokracujes? Někdo tu vzpomínal RBTčko + 5MP60N a jak by k tomu šel SPH-265 ? Ta beyma by 265 mohla stačit ne? Když jste psali, že 135 je k RBTčku velká a 102ka zas k 265ce malá...

Re: Měření RBT-95

Jo, a 5MP zase velká k RBT...

(upravil mechanik 24. 9. 2009 21:38)

Re: Měření RBT-95

proste má to RBT dobrú cenu a kvalitu ale k ničomu vačšiemu sa poriadne nehodí

Příspěvky [101 až 119 z 119]

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6

Audioweb.cz » Reproduktory » Měření RBT-95

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£