Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Elektronika Praha RS-538 nebo Bowers & Wilkins DM601?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [1]

Téma: Elektronika Praha RS-538 nebo Bowers & Wilkins DM601?

Ahoj,
s ohledem na můj omezený rozpočet (5000 - 6000,- Kč) uvažuji nad bazarovými repro, které budu používat k poslechu v domácí sestavě (AVR Yamaha HTR-6130, zadní repro a center ze sestavy Yamaha NS-P70). Většinou poslouchám hudbu (rock, metal, klasika) a občas si pustím nějaký film (poměr tak 80% hudba, 20% filmy).
Vše to mám v panelákovém obyváku (~20m^2) a aktuálně se rozhoduji, jestli koupit Elektronika Praha RS-538 nebo Bowers & Wilkins DM601. Které byste brali vy? Popř. máte tip na nějaké jiné v dané cenové relaci? Ať už nové, tak bazarové.
A jak to mám doma nastavené a rád? Nemám rád přebasovaný zvuk, rád si pustím hudbu nahlas, ale poslouchám i tišeji kvůli spolubydlícím a sousedům. Nemám problém s koupí 2-pásmových repro (lepší kvalita při nižší ceně) a časem (do Vánoc) přikoupit subwoofer a zvukovku (nyní pouštím přes integrovanou zvukovku na desce, resp. filmy přes HDMI z nV GTX460).

Příspěvky [1]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Elektronika Praha RS-538 nebo Bowers & Wilkins DM601?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£