Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 13 z 28)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

  Stránky: ««« 1 ... 11 12 13 14 15 ... 28 »»»

RSS

Příspěvky [241 až 260 z 553]

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Je to na dohodě.. Poptám u nich cenu až budu vědět ks.

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

potvrzuju ucast v hromadce

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Cvrkajs: To máš vcelku jedno, které panely použiješ cenu to neovlivní. Ať si dodáš nebo použiješ jejich.

Pokud ale vydržíte, tak jsem objednával panely taky na 1U Modushop krabici, na základě návrhu od Hippa007. Jedná se o panely na starší verzi Tubova předzesilovače.
Panely jsem zadával minulý týden v pátek. Tak až dojdou, vyzkouším jestli pasují na zbytek krabice. Jestli tam není náhodou chyba, bože doufám že ne, pak bych dal echo a mohli by jste zadat objenávku.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Nebylo by špatné počkat, až Honzovi dorazí panely a ozdkouší je.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

To znie ako dobrý nápad

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Jaký máš Honzo termín dodání?

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Jej, tak to nevím. Nesdělili mi jej. Ale podle toho co píše Quickpanel na stránkách tak 4 - 6 týdnů.

(upravil Hippo007 22. 11. 2015 21:47)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Cvrkajs: zkusil jsem si to nějak spočítat v sw QuickPanelu a při 8 sadách panelů by jedna sada přišla asi o 250 korun levněji, kdybyste nepožadovali elox ofrézovaných dílů. Když byste nechali ofrézované eloxovat, zdražil by manipulační poplatek výrobu při dodání vlastních panelů natolik, že by byly panely dražší než z materiálu QuickPanelu. A abych tě trochu uklidnil, zkus si spočítat, o kolik je levnější skříň Modushop 1U nakoupená po dílech bez předního a zadního panelu (jsou to asi 400,-).

(upravil kedar 22. 11. 2015 22:01)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Nerad přerušuji úvahy o čelním panelu,ale mohl by někdo napsat ,jak to hraje a jak velké jsou rozdíly oproti původní verzi?

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Pro všechny: Psal jsem do Quickpanelu, kdy budou hotové panely co jsem jim posílal. Bohužel mezi svátky to nestihnou naeloxovat. Takže panely budou hotové až po novém roce.

(upravil bonatius 10. 12. 2015 9:17)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Ahojte,

chcem sa spytat ake kable (typ, nazov) pouzivate na prepojenie signalovych casti v predzosilnovaci?

Dakujem.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Tasker C118, má jej např. GES.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Tasker C121 (Prodance)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Tak jak pokračujete? Už to někdo aspoň slyšel a třeba i s něčím porovnal?

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Jen takové upozornění. Při osazování je třeba dbát na polohu LED. Hranatý pad na desce označuje katodu u všech diod včetně zenerek a LEDek. Není to jako u elytů, kde označuje plus. U LED tedy platí: hranatý pad - katoda - mínus LED

Není to z dokumentace na první pohled patrné, proto to zde uvádím. Při otočených led nesvítí, modul má velký odběr - velký úbytek napětí na měřících bodech za kapacitními násobiči.

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Zhruba za tři týdny bych měl mít panely z Quickpanelu doma.

(upravil Cvrkajs 31. 1. 2016 12:07)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Tak to je teda rychlost.Čtvrt roku,to je teda síla.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Taky jsem nečekal, že to bude takhle dlouho trvat. Ale Quickpanel na strankách píše o dodacích lhůtách 4 - 6 týdnů, pokud chci panely i s eloxem. No a ke všemu jsem se trefil zrovna do Vánočních svátků.

(upravil j_paseka 9. 2. 2016 20:29)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Napíšu to jako nový příspěvek, ať je to "vidět".
Tak dnes panely z Quickpanelu dorazily. Hned jsem je namontoval ke zbytku modushopí krabice a pasují!!! Takže je to OK. Víc jsem nekontroloval. A potvrzuji, že černý elox od Quickpanelu je jiný než ten z Modushopu.

Omluvte kvalitu fotek. Fotil jsem to mobilem a je to celé černé, tak ten blesk to nepokryje.
http://pasecka.rajce.idnes.cz/Predzesilovac_s_Dispre_II

mj.: Kdyby měl někdo zájem, mám na prodej originální modushopí panely (přední, zadní) na krabici 1U.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Ten hnusnej AUX2 je jen klam fotky, nebo realita ? Co za ty panely ? Kdyžtak cenu na mail Honzo, ať to tu nesviním, díkec.

Příspěvky [241 až 260 z 553]

  Stránky: ««« 1 ... 11 12 13 14 15 ... 28 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£