Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 12 z 28)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

  Stránky: ««« 1 ... 10 11 12 13 14 ... 28 »»»

RSS

Příspěvky [221 až 240 z 554]

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Nechal bych pro osky díru 6,1mm ať je tam rezerva. Kdyby po eloxovaní díra zůstala 6,1mm, tak si myslím, že se ta oska v ní moc nepohne. A sražení hran není špatný nápad. Ale zase si myslím, kdyby se nesrazily, tak se taky nic neděje.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Chlapi nechcete se někdo teda ujmout té hromadné objednávky?Já už to mám skoro dva měsíce osazené a oživené a nechci,aby to leželo ve skříni ladem.Kdyžtak bych už si to teda objednal sám.

(upravil Hippo007 22. 12. 2015 20:20)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Poslední úprava panelu je v mém příspěvku  z 10. 11. 2015 19:31

A raději to zopakuji i zde:
díra v zadním panelu pro EURO konektor je připravena pro SCHURTER 6100.3200 nebo 6100.3300, GND svorka je tato z GESu.

EDIT:
díra v předním panelu pro LED je dělaná na tuto LED, která má dle katalogového listu 3,6mm +-0,3mm dlouhou rovnou část dříku. Já měřil několik svých LEDek a mají přední rovnou část dříku dlouhou 4,3mm .... tak si sami rozhodněte, jakou chcete tu díru zezadu zahloubenou, teď nepasují třeba pro LED jiné barvy, co tam možná chcete dát vy (tu modrou z GESu nemám fyzicky k dispozici, abych ji změřil).

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Ahojte,
mohli by ste mi, prosim, vysvetlit funkciu konektoru REMOTE a tlacidla POWER SW.?
Som za ciatocnik a nevyznam sa v tychto pojmoch.
Vdaka.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Remote - dálkové ovládání zap/vyp po kabelu
Power sw. - silový vypínač 230V AC. Vpředu je kulaté tlačítko on/standby

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Taky jsem pro to nechat to vyrobit...

Web

(upravil j_paseka 7. 11. 2015 13:39)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Hippo souhlasil s tím, že zde ukáži jeho pracovní verzi předního panelu (inspirace CustomWorks). Tak se vyjádřete, jestli by jste případně chtěli použít tuto verzi předního panelu.

(upravil SvataL 7. 11. 2015 11:51)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Čelní panel (inspirace CustomWorks) vypadá moc pěkně. Bral bych tenhle.

Náhled, kdo nemá nainstalovaný QP. 
http://svatal.rajce.idnes.cz/DISPRE_II_ … mWorks.jpg

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Veru ten novy panel (by CustomWorks) vypadá super, ale myslím že by bolo dobré to už pomali uzavrieť, aby to šlo čo najskôr do výroby, veď predsa nedá sa vždy trafiť úplne do vkusu viacerým ľuďom naraz.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Hippo,proč ten síťový Euro konektor máš navrhnutý na Schurter samici?

(upravil Hippo007 10. 2. 2016 17:08)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Chybička se vloudila, nakreslil jsem to pro SCHURTER 6100.3200 nebo 6100.3300 a když jsem sem psal typ, tak jsem se přehlédl. Opravím to v předešlých příspěvcích.
Zde jsou upravené přední panely (díry zezadu pro přišroubení) podle změřeného čelního panelu od Honzy Paseky (díky, Honzo). Původní návrhy jsem dělal podle výkresu staženého od Modushopu, ale na něm se umístění děr neshoduje se skutečností.

EDIT: A tímto jsou panely definitivní. S dalšími úpravami nepočítám. Někdo to zkontrolujte a můžete objednávat.
EDIT2: Upravil jsem díru pro EURO konektor, teď by se měl dát použít i SCHURTER 6162.0159
EDIT3: Do souboru přidáno kombo pro použití v sw QuickPanel pro díru na Eurokonektor 230VAC SCHURTER
EDIT4: Nápisy jsou dělány gravírovacím nástrojem 0,2mm.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Uz bych byl take pro to aby se to objednalo. je to tu uz dostatecne dlouho aby si meli lidi prilezitost vsimnout. take Hippo navrh dotahl uz k dokonalosti a pokud vim, vsichni to takto chteli. nema cenu vymyslet alternativy. vypada to super.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Souhlasím s pgazak. Už to tak nechat.


Pěkná práce.

(upravil j_paseka 15. 11. 2015 11:53)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Nechat ano. Ale byla tam vskutku chyba u umístění děr pro uchycení předního panelu ke zbytku krabice. Rozdíl oproti původním mírám 1mm. Hlavně neseděla rozteč mezi děrami. Má být 25mm byla 23mm, i na tom úhelníku dodaném spolu se šroubky je rozteč 25mm. Díry na zadním panelu pro jeho přišroubení byly umístěny správně už od "začátku".

Nicméně originální panely z Modushopu jsem přeměřil, i celkové rozměry a teď by to mělo být už v pořádku.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Bude si někdo nechat dělat panely? Když tak bych se k němu přidal. Případně, bude-li někdo oragnizovat hromadku.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Bolo by super keby sa toho niekto ujal, aby nevyšla všetka práca, ktorú robil Hippo007 nazmar.

(upravil reeb 22. 11. 2015 18:27)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Prošel jsem vlákno a zájem mají:

pgazak
Cvrkajs
reeb        2x
SvataL
stealthsvk
fekiextrem
j_paseka

Pokud má někdo další zájem at se ozve.
Uzavírka je 25.11.2015

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Já se hromádky nezúčastním.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Roberte zajímalo by mě,jaké panely se budou brát?Jestli se přední a zadní panel bude brát z Quick panelu,nebo si dá každý svůj z Modushopu?Já například mám už zakoupenou krabici 1U z Modushopu a příjde mi zbytečný půlku skříně nepoužít.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Ja som pre istotu ešte krabicu z modushopu neobjednával, takže by mi viacej vyhovovalo objednať panely priamo z quickpanel-u

Příspěvky [221 až 240 z 554]

  Stránky: ««« 1 ... 10 11 12 13 14 ... 28 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£