Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 11 z 28)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

  Stránky: ««« 1 ... 9 10 11 12 13 ... 28 »»»

RSS

Příspěvky [201 až 220 z 554]

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

U mňa takisto, "Panel_predni_DISPRE II-3" + "Panel_zadní_DISPRE_II-2", výstup na viac sa vždy hodí.

(upravil Hippo007 24. 10. 2015 18:55)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Revidovaný soupis zájemců:

Pro "Panel_predni_DISPRE II-3" + "Panel_zadní_DISPRE_II-2" jsou:
Cvrkajs – černý, 1x predni, 1x zadni
SvataL – černý, 1x predni, 1x zadni
fekiextrem – černý, 1x predni, 1x zadni
j_paseka – černý, 1x predni, 1x zadni
pgazak – černý, 1x predni, 1x zadni
stealthsvk – černý, 1x predni, 1x zadni
reeb – černý, 2x predni, 2x zadni

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Ja sa pridam k vacsine, cize: Pro "Panel_predni_DISPRE II-3" + "Panel_zadní_DISPRE_II-2"

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Jsem pro "Panel_predni_DISPRE II-3" 2ks + "Panel_zadní_DISPRE_II-2" 2ks

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Nedáte sem rovno obrázky pre ludí čo nemajú nainštalovaný QP? Myslím si že je trochu nepohodlné ho inštalovať len kvôli otvoreniu obrázku modelu.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

ja jsem take pro variantu co vetsina.

Jak uz jsem rikal, tak se to klidne ujmu. S reebem jsem se domlouval tak, ze bych to vyridil (po tom co to hippo cele tak hezky nakreslil a zpracoval uz s tim prakticky zadna prace neni) a nechal poslat k nemu. Jelikoz se delaji jeste nejake hromadky na soucastky, slo by to poslat najednou.

(upravil reeb 28. 10. 2015 23:52)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Jop momentalne mam nejake toroidy, chladiče na dispre (neopracovane), chladice na zdroj..ks a ceny upresnim. Prednost má osobní prevzetí v Brne.

Talema 70053K  390,-

Talema 70020K 

chladič pro Dispre   45,-

Web

(upravil Hippo007 22. 10. 2015 15:21)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Jaký povrch, aby byl podobný Modushopu? Černý přírodní elox, nebo černý broušený elox? Panel od QP jsem neviděl, proto ten dotaz.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

to Tuba: ake kable si pouzil na prepojenie cinchov s pcb (zelene vodice)?

(upravil SvataL 22. 10. 2015 21:05)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

to mechanik: Náhledy panelů
http://svatal.rajce.idnes.cz/DISPRE_II_2015

to bonatius: Měl by to být Tasker C118. Tuba to někde uváděl.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Hippo007 napsal:

Jaký povrch, aby byl podobný Modushopu? Černý přírodní elox, nebo černý broušený elox? Panel od QP jsem neviděl, proto ten dotaz.

Franto, stříbrný hladký elox quickpanel tu mám, tomu modu se nepodobá ani vzdáleně sad tedy asi broušený, ale to už snad hodí někdo jiný jak vypadá.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Díky Petře, myslel jsem si to. Chci podobný vzhled jako Modushop, protože další komponenty (zesilovače, DAC) budu mít s Modushop panely.

(upravil Hippo007 22. 12. 2015 20:21)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Poslední úprava panelu je v mém příspěvku  z 10. 11. 2015 19:31

Gravírovací nástroj je zvolen 0.2mm, myslím, že pro písmo výšky 2.5mm by čára tloušťky 0.4mm byla dosti velká. Před objednáním radši ještě vše prohlédněte a zkontrolujte.

(upravil j_paseka 27. 10. 2015 12:29)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Fíha. Franto děkujeme za návrhy panelů.

Byl by pak někdo ochoten, pod svou záštitou, zmocnit se hromadné objednávky u Quick-panelu?

(upravil Cvrkajs 27. 10. 2015 21:53)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Dotaz na Hippo007.Proč jsi měnil průměr díry na remote?Nesedělo to s původním konektorem od tuby,nebo tam máš něco jiného?Bohužel nejsem doma a nemůžu změřit ten původní konektor,který tam má tuba,tak proto se ptám.

(upravil Hippo007 27. 10. 2015 23:17)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Tuba má na svém výkresu 8,0mm. Conrad (i výrobce konektoru Kobiconn) uvádí průměr pro vestavbu 8,2mm.
U prodlužovací osy potenciometru si nejsem úplně jistý, jakou dát díru. Osku mám před sebou, ale šuplerou ji změřím až příští víkend. Conrad uvádí průměr osy 6mm, tuba má na výkresu díru 6mm, průchodka má dle výkresu díru 6mm a já dal 6.1mm.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Hippo007:  Pokud se nepoužije ložisko potenciometrové osy https://www.conrad.cz/pruchodka-pro-hri … 9.k183797# nech udělat otvor v panelu 6 - 6,1mm(raději těch čistých 6mm, aby to nevaklalo) hřídelka je čistých 6mm. Když tu průchodku - ložisko budeš chtít použít, není problém si to na těch 9mm převrtat. S dírou pro jack bych se nebál udělat i těch 8mm, nechá se vždy zvětšit. Mám pocit, že to do té 8mm díry pasovalo. Pokud výrobce uvádí 8,2mm, tak bych to tak udělal. To nebude ničemu vadit.

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Jak jsem jiz drive psal (když jsem zacal zjišťovat, zda by se někdo nepridal o objednávce z QP) klidne se te hromadky ujmu. Domlouval jsem se s Reebem, ze to vyridim a necham to poslat k nemu, neboť on toho posila vicero k tomu dispre. Prislo mi to tak nejrozumnejsi. To bylo ovšem ve fazi, nez Hippo udelal výkresy. Nyní je vse hotove, staci "kliknout". Tak si rikam, zda to porad resit takto (nemam s tim absolutne problem).

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

pgazak: Ještě je to asi předčasné, když se některé míry budou dolaďovat. Ale bylo by to fajn. Od té hromadné objednávky si jen slibuju nižší cenu. Když toho bude víc kusů od zakázky. Ale třeba se pletu.

Nicméně díky, že jsi ochotný se toho ujmout.

(upravil Hippo007 10. 11. 2015 20:32)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

tubamusic: věřím, že se ten umělohmotnej Jack konektor dá vtlačit i do díry průměru 8mm, ale nechám to, co předepisuje výrobce. Jestli má oska průměr čistých 6,00 mm, tak myslím, že díra 6,1mm je minimum, aby v ní osa nedrhla (ale nevím, jak se díra hne při eloxování, tak si to rozmyslete, jakou chcete udělat). Převrtávat doma na koleně díru pro průchodku z 6 na 9 mm je nesmysl, nikdy to nevyvrtáš tak přesně, abys ubral na všech stranách původní díry stejně a budeš vidět na zapuštěném knoflíku jeho nevycentrování (navíc proč to tak dělat, průchodka má 11mm, přední panel 10mm - nic bys tím nezískal). Ještě mne teď napadlo, že by se dala srazit hrana 0,4mm pod úhlem 45° u děr pro osy (aspoň na vnější straně předního panelu), aby se na ose nevytlačovala rýha.

j_paseka: s poštovným od QP k přeposílateli by měly panely vyjít při hromadném objednání o 32€ levněji na 1 sadu. I s poštovným k účastníkům hromádky by se mělo ušetřit asi 700-750 korun (počítám se 160-210 korunami na poštovné a balné).

Jako hezky vypadající přístrojový knoflík za slušnou cenu se dá použít tento z ebay. Červík je pochromovaný, ale dá se vyměnit za černý nebo po dotažení zabarvit.

EDIT: díra v zadním panelu pro EURO konektor je připravena pro SCHURTER 6100.3200 nebo 6100.3300

Příspěvky [201 až 220 z 554]

  Stránky: ««« 1 ... 9 10 11 12 13 ... 28 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£