Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Doporučte sluchátka

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

(upravil majk 8. 10. 2007 14:43)

Téma: Doporučte sluchátka

Pokoukávám po nějakých sluchadlech k mp3 a tak. Docela se mi líbí Koss PRO3AA. Mám rád zvuk Kossů. Ale raději se zeptám, znáte někdo lepší alternativu za podobnou cenu, tedy do těch dvou a půl tisíc řekněme? Sluchátka chci jak domů k PC, tak i abych je mohl vzít ven....

Re: Doporučte sluchátka

Koss porta pro...to je dobrá alternativa...a hlavně známá adt...nebo Koss Pro 7 a nebál bych se i jiných značek AKG,Sejnů....

Web

Re: Doporučte sluchátka

Moj tip AKG, alebo KOSS.

Re: Doporučte sluchátka

Sennheiser PX 100, ale neviem ci sa ti nebudu zdat male oproti PRO3AA smile

Web

Re: Doporučte sluchátka

Co všichni na těch Kossech vidíte? Já ten jejich konzumní basový hrb nemůžu...

Web

Re: Doporučte sluchátka

Já nic, jsem taky pro PX100 (mám je už přes rok). Ty maj ale taky mírně zvedlý okraje přenášenýho pásma.

Web

Re: Doporučte sluchátka

Já mám Technics (Philips) RP-F290. Mají trochu převýšení na 100Hz (není rušivé, dá se kompenzovat citlivým použitím EQ), poněkud slabší výšky nad 16kHz, ale jinak jsem si na ně rychle a výborně zvykl a používám je i jako kontrolní sluchátka pro mastering.
Z těch lepších - měl jsem z Cybexu (už nikdy více!) pecky AKG K14P, asi nejlepší pecková sluchátka, co jsem kdy slyšel. Vyloženě špatná nejsou ani sluchátka Fontopia od Sony. Obecně lepší pecky mají solidní basovou odezvu, pokud se jim trošku pomůže EQ okolo 50-70Hz a uřízne všechno pod 50Hz. Chtěl jsem si k tomuto účelu postavit přenosný sluchátkový zesilovač, ale sešlo z toho.
Koss jako značku nemám rád. Asi předsudek... nějakou dobu jsem poslouchal na Portách a bolela mě z toho hlava.
Obecně bych se nebál ani náhlavních sluchátek AKG - mají vesměs velmi příjemné a vyrovnané podání zvuku, akorát mají impedanci 75 až 600ohm, což pro přenosné mp3 není úplně ideální, některé přehrávače je neumí dostatečně vybudit.

Web

Re: Doporučte sluchátka

To dj-bobr, keby si na portach nastavil pritlak na medium, alebo light mas po tom obavanom hrbe. smile A koss nie su len porty. Mam aj AKG a KOSS, a spokojnost.

Re: Doporučte sluchátka

A co třeba Beyerdynamic DTX900...

Re: Doporučte sluchátka

majka to asi prestalo zaujimat...

Web

(upravil Endy 9. 10. 2007 20:48)

Re: Doporučte sluchátka

Jen dodám, že AKG jsou i s impedancí 32 ohmů, zrovna dnes jsem si koupil K66 a zatím naprostá spokojenost. Designově pěkná sluchátka, lehká a co perfektně sedí. Tlak na uši minimální, polootevřená ozvučnice. Můžu doporučit.

Web

Re: Doporučte sluchátka

Já mám PHILIPS SBC HP800 už asi dva roky a naprostá spokojenost, za ty prachy... smile

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Doporučte sluchátka

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£