Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Autohifi » sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 29]

Téma: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

Zdravim riesim dilemu aky sub kupit ktoremu by stacila co najmensia ozvucnica.uvazujem hlavne nad peerless xls a xxls 10 popripade JL audio 8w3, JL audio 10w3 alebo seas L26ROY 10
sub pojde pred nohy spolujazdca preto potrebujem co najmensi objem a potesilo by aj keby bol nenarocny na zosilnovac a koli tomu predbezne asi aj vyradujem JL audio 10w3
malo by ist o uzavrenku ktora pekne doplni spodne pasmo.Zosilnovac sa bude vyberat podla toho aky woofer sa kupi aby k tomu bol adekvatny

momentalne mam JL audio 13w6 zvukovo velmi dobry woofer ale zabera moc miesta a je nenazrany a brutalne vyberavy na zosilnovac.proste nezahra na hocicom a teraz chcem presny opak aby to zahralo aj na normalnom zosilnovaci.skuste mi nieco rozumne poradit.Vopred vdaka za rady

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

nikto mi neporadi?momentalne rozmyslam hlavne nad peerless ale teraz aky? xls xxls?s klasickou membranou ci tou hlinikovou ci aka to je?

(upravil bhm1 18. 10. 2010 20:43)

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

Napiš nejdřív cenový strop a co je dle tebe malá ozvučnice.. Před nohy spolujezdce? Můžeš upřesnit kam? (Nedokážu si to dost dobře představit hmm )

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

mala ozvucnica je proste mala podla moznosti.nemam to este presne zmerane kolko tak dokazem dostat aby tam bolo este ako take miesto pre nohy.a neviem ako to upresnit proste tam kde su u vodica pedale tak u spolujazdca je tam nejake miesto a presne tam to chcem dat

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

ja mam v aute SLS 10, hnanej rodekem v mustku cca 300W rms. Peerless je v cca 25 l bedně, hraje to dle mě celkem dobře. Ale 25 litru je na tebe asi moc, vid? xls a xxls bude jistě lepší vycházet co do objemu , tak co do kvality-> ta cena je nekde jinde.

mrkni na ahifi.cz třebas na nějaký basáky Focal, jednou jsem koukal, že k nim dávaj celkem podrobný info, objemově si myslim budou vycházet prýma

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

skrus 25L je premna fakt moc
nejake focaly som pozeral a pride mi to celkom predrazene ako vsetko autohifi a chce to tiez velke objemy preto ma najviac zaujima peerless

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

jj, focal je pěkně omaštěnej..  co třebas SLS 8? .. kdyby tak byly peerlessy v čechách tak dostupné třebas jako TVM:)

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

pre sls8 pisu 25L ozvucnicu neviem na kolko sa moze zmensit aby to este neco zahralo ale zas sa bojim aby 8" mal nejake spodky
vies doteraz som nauceny na JL audio 13W6 dobre nakrmeny a preto nechcem neco co bude uplne onicom ale neco co ma bude stale tesit
a s dostupnostou tak nejak nemam problem kedze sa bude kupovat v nemecku alebo v usa

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

co je to "nenáročnej na zesilovač" ? smile Zrovna JL, kromě základní řady, chtějí slušný zesiky.

Do malého objemu je supr Eton 10-620 (630) HEX. Stačí cca 17-18l.

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

no ved to prave pisem ze jl su hodne narocne na zosik viem co to obnasa slusne ukontrolovat ten moj.a nenarocny na zosik bolo myslene tak ze aby to fungovalo na nejakom dvojkanale v mostiku alebo na slabsom monobloku.nech to nepotrebuje zase kw zosik za 1000€

(upravil bhm1 30. 10. 2010 12:49)

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

Možná trošku off, ale zkusil bych se mrknout na Pulsar, ale je trošku dražší no hmm

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

bhm1 pozeral som aj pulsar ale nejak mi nesedi dizajnovo proste mi pride hnusny.inak pocul si ho?ako hra?lebo moc carpoweru neverim ale moze to byt dobre mozno

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

Carpower není zlá značka, dá se to.. Pulsar jsem bohužel neslyšel hmm

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

Sám mám XLS 12" car a celkem bych ho mohl doporučit. Ale i když se to nezdá, tak potřebuje kvalitní krmení slušným zesíkem. Není to žádná SPL mašina, ale na takové první krúčky v SQ se dá...

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

tak zosik bude buduci tyzden doma a znova to bude phase evolution opus 500.1 s ktorym som bol moc spokojny
na 90% som rozhodnuty pre peerless xxls 10" automotive ak mi tu niekto neodporuci nejaky slusnejsi 8" do maleho objemu

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

Dobrá volba bych řekl.
Ale na 8" bych se vyprdnul bejt tebou. V uzavřence ho budeš muset moc ždímat, aby to něco zahrálo. Když jedu rychleji po dálnici tak vím jak musím solit i tomu 12" co mám aby se ty basy moc  neztrácely v okolním hluku.
Možná tak Jl audio 8W7 s nějakým pořádným železem.

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

Ja bych se 8" nebal, jde taky o umisteni, ze...

(upravil Micro 5. 11. 2010 0:00)

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

To ano, ale co jsme se bavili s lidma co zkoušeli už nějaké ty 8" tak jsme došli k závěru že to nemá moc cenu. A hlavně většina 8" aby zahrála něco, tak chce beztak ozvučnici jako 10"...

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

Zalezi na narocich, protoze pokud je jasne zadani, ze to musi byt pred spolujezdcem, asi to nebude na masaz zad... Ale potreba basu je jina u kazdeho soudruha, odvisla od tichosti auta tak...

Re: sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

takze asi sa bude objednavat peerless z usa je nan velmi dobra cena ktorej sa proste neda odolat.
Inak ak by sa niekto chcel pridat k objednavke dajte vediet

Příspěvky [1 až 20 z 29]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Autohifi » sub do malej ozvucnice peerless, seas alebo nieco ine?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£