Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

(Stránka 5 z 5)

Audioweb.cz » Teorie & praxe, download » Amplion - simulační software pro návrh ozvučnic

Stránky: ««« 1 2 3 4 5

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [81 až 88 z 88]

81

Re: Amplion - simulační software pro návrh ozvučnic

Ok. Vypnul jsem to a stáhnul, při kontrole Antivirem to hlásilo nějaký Malware. Je to možné, že by to byl infikované? Děkuji. J.

82

Ano, nasadil jsem tomu trojany... big_smile

83

To doufám! Do každé navržené bedny Ampilonem jednoho a v noci polezou ven a budou v zesech chroustat tranďáky (sorry za OT).

Chtěl bych se na něco zepat. Když mám koax v regálovce s BR o objemu 12l a chtěl bych ten reprák přendat do sloupku o objemu vyšším, třeba 30l, stačí jen v Amplionu přepočítat Bassreflexový nátrubek a je to hotové? Nebo se na to dívám moc zjednodušeně? Díky.

84

jednoduše si tam mrskni data které píšeš a ono ti to napoví a ukáže jak se to bude zhruba chovat. jednoduché- výstižné. smile

85

Krom několika detailů jsem přidal možnost přejmenování záznamů, to mi chybělo. Prozatím (ale možná nastálo) skrytě.

https://s31.postimg.org/ccp9im6bf/screenshot_12.png

86

Nová verze na světě - 1.95, tentokráte, krom jiného, jsem přidal možnost vypočítat si Vas a Mms v boxu jako náhrada za přidanou zátěž (a taky aby to bylo kompletní a konečně byly v programu obě možnosti) a pokud měříte jeden rozměr repráku častěji, hodí se takový box si udělat. Výsledky jsou přesnější, odpadá hraní si se závažím, které může blbě nedržet nebo je nepoužitelné u extra měkkých systémů.

https://s3.postimg.io/g8r4kn3oz/screenshot_14.png

87

Ve verzi 1.96 opravena moucha spojená s aktivovaným "Sd" polem.

88

v1.97 - opět pár brouků pochytáno + jiné detaily

Příspěvky [81 až 88 z 88]

Stránky: ««« 1 2 3 4 5

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Teorie & praxe, download » Amplion - simulační software pro návrh ozvučnic

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£