Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » zapojeni reprosoustav

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

Téma: zapojeni reprosoustav

prosim o radu, kdyz mam vice zesilovacu (napriklad tri ) pres co je musim zapojit abych vse mohl zapojit do pc. zapojuje se do do mixu??

Re: zapojeni reprosoustav

co takto do outu a tam najlepsie aktivnu delicku signalu aby si malou impendaciou nezatazoval zvukovku ?

Re: zapojeni reprosoustav

Tento blíže nespecifikovaný dotaz bych zodpověděl:chceš-li jen hrát stereo,píchni do výstupu zvukovky rozdvojku jack 3,5 mm ,do ní ještě jednu a máš 3 stereo výstupy.Jack samozřejmě stereofonní a pozlacený.

Re: zapojeni reprosoustav

Muth, co ty pises by nejspis spalilo zvukovku,uz jednou se mi to stalo u integrovane zvukovky

(upravil Ollie 15. 8. 2008 20:23)

Re: zapojeni reprosoustav

No pokud jsi připojil troje sluchátka, tak se nediv že ti to zhořelo. Zesilovač zatěžuje zvukovku mnohem méně než sluchátka, 3 zesíky musí utáhnout každá.

Web

Re: zapojeni reprosoustav

ne ty sem tam nepripojil,daval sem tam dva stary teslacky zesiky,...dobre tak ja to zkusim takto zapojit, a nebude se rozkladat zvuk???jako na slabsi vykon.??

Re: zapojeni reprosoustav

To je kravina, tím si zvukovku oddělat nemohl. Tam si spíš něco podělal.

Re: zapojeni reprosoustav

jeden zesilovac byl tesla ten lampovy,monofoni  a druhy byl tento http://repromania.net/tesla/tesla-zesil … zs-217.php

Re: zapojeni reprosoustav

Kedze standartna zvukovka ma vystupnu specifikaciu najcastejsie na 32ohmov a taky zosik ma vstup tak 10000ohmov tak ich tam mozes paralerne zapojit aj 256 a zataz bude pre zvukovku este o kusok mensia ako so sluchatkami, ale plati to samozrejme len teoreticky. mozes paralerne (cez rozdvojky) zapajat kolko len chces zosikov a zvukovke to neublizi ale mozu sa navzajom ovplyvnovat, taky standartny bruum co sa stava v kombinacii zosikov s PC odztranis obycajnym galvanickym oddelenim.
Sprav to s tymi dvomi stereo Jack 3,5 rozdvojkami...

Muth: pozlatene big_smile
(na obycajnych to samozrejme pojde UPLNE rovnako)

Re: zapojeni reprosoustav

nj ale to asi myslite zesilovace co maj integrovany predzesilovac.......

Re: zapojeni reprosoustav

Aj tie čo nemajú predzosilovač majú dostatočne veľký vstupný odpor.

Web

Re: zapojeni reprosoustav

Ej Pxy:když tu něco napíšu tak za tím také stojím.Jsem rád,že jsi to blíže specifikoval,já hovořil o připojení 3. zesilovačů,samozřejmě jak byl dotaz.
Až si zase strčím do zvukovky obyč. rozdvojku, hned si urazím ruce.Mám je tam i teď a lezu pod stůl 2x v týdnu.
Proto jsem se snažil o to aby někdo neudělal stejnou krávotinu.

Re: zapojeni reprosoustav

mozem pouzit na reproterminal mosadz ? alebo aky najvhodnejsi material ?

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » zapojeni reprosoustav

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£