Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Ostatní technika » CD přehrávač

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 30 z 30]

Re: CD přehrávač

Kupodivu, i na Tesla/TVM lze do jisté míry posoudit kvalitu zesilovače a CD přehrávače. Aspoň do té míry, že rozezná totální shit od použitelného výrobku. Zaměřil bych se na ty bedny a klidně si to měření u někoho zaplatil, strávil tři večery s LSPcadem a pak postavil pořádnou výhybku. Už při návrhu výhybky můžeš zkusit používat co nejvíc komponent, který už máš, často se to +/- povede. Budeš se divit smile

Potom bych určitě vyměnil ty šváby v zesu - je to za pakatel a 4558 je neoddiskutovatelně pro kvalitní audio nevhodný.

Zvukovku bych nechal, zejména pokud to je do receiveru vedený digitálně.

Cd bych asi nějaký ojetý koupil, mohlo by to mít lepší zvuk než DAC v tom starým receiveru.

A šetřil bych do prasátka na kvalitní aparaturu.

Web

Re: CD přehrávač

Díky za vyjádření si takový celkem jediný ochotný zde mi připadá. Jinak máš pravdu operáky půjdou zítra nebo v pondělí nevím jak to stihnu. Dneska jsem zjistil fajn věc (předem se omlouvám) Zpíčený dexon mi prodal kondík 4,7mi s kapacitou 6,2mi 2 ks takže musím ještě pro dva kondíky a ty původní jim obiju o hlavu. Ostatní jsem měřil a jsou +- 5proc OK. Dále jsem si dneska nechtěně nakonec však s dobrým výsledkem pohrál s výškama. Dále uvidím co a jak .... budu ještě uvažovat, kdyby mi někdo změřil pak ty repro atd.. ale to má čas. CDčko koupím teda nějaké lepší bohužel na ten NAD se mi nikdo neozval ani mi nezvedá telefon tak uvidím a případně sem budu postovat nějaké CD přehrávače o které bych měl zájem a nejlépe Jarous a ty by ste mi mohli prosím kývnout "ANO,NE".
K tomu receiveru, není to klasický starý model ještě jak se kdysi dávali i do lepších strojů pérkové svorkovnice ale je to novější.
http://www.marktplaats.nl/index.php?url … r-980.html

(upravil opamp 11. 7. 2008 20:08)

Re: CD přehrávač

Philipsy bývaly hodně dobrý i hodně špatný... Tak snad máš ten lepší smile

Klidně jdi do toho Technicse SL-P202 za litr, dneska jsem si s tím svým báječně užil The Once smile Je dobrej už tak jako je, zejména má přirozený, čistý výšky, žádný zrno, písek, drát smile

Já už jsem ho tedy tunil (operáky 2x LME49720, Low-ESR Nichicony ve zdroji, kolem DACu a v analogový části).

A ochotných lidí tu je moc, namátkou a s omluvou vůči nejmenovaným Jarouš, Dawsoo, Michal...

Web

(upravil Starter 11. 7. 2008 20:34)

Re: CD přehrávač

No omlouvám se ostantím, ochotní jsou ale moc se jim už nechce řešit blbiny jako je ta moje smile
opamp,Jarous díky.
Teď se mi ozval ten s tím NADem tak ho asi teda vemu pokud mi ho pošle, prý je skoro nehraný. A vypadá velice pěkně.

Re: CD přehrávač

A SAA7350 není DAC z nejhorších smile

Web

(upravil Starter 11. 7. 2008 21:03)

Re: CD přehrávač

Promiň teď nevím o čem mluvíš, v čem je A SAA7350? Toho NADa myslíš ?

Re: CD přehrávač

Jojo. Jarouš to psal.

Web

Re: CD přehrávač

No počkej, já ale ten DAC nevyužiju né ? Mám jen jednu optiku na risívru CDčko pude přes analog. A nebo mi chceš naznačit že ze zvukovky do DACu a ten NAD má ještě pak analog nebo digital out?

(upravil opamp 11. 7. 2008 22:30)

Re: CD přehrávač

Ale ne, DAC je digital-to-analog smile Čili je tam právě proto, abys mohl to CD propojit se zesilovačem analogově.

Web

(upravil Starter 11. 7. 2008 23:08)

Re: CD přehrávač

Jo pletu si pojmy s průjmy. Mylel jsem dac jako z digitalu do analogu ale to by v přehrávači asi byla blbost smile

Příspěvky [21 až 30 z 30]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Ostatní technika » CD přehrávač

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£