Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » prosím, šel by udělat subwoofer??

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [18]

Téma: prosím, šel by udělat subwoofer??

mám repro Prosonic YDHA-B250/4 ale nemužu nikde sehnat nějaký parametry k němu, sem uplněj amatér, zkoušel sem ho dát do bedny 40x40x40 a jako bassreflex novodurovou trubku a když ho pustím tak to hraje jako muj malinkej sub u počítače od geniusu... prosím poraďte, díky

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

Neber si to prosím zle ale je mou morální povinností tě upozornit že tohle s dost slušnou pravděpodobností není reproduktor ale sajrajt a nemá cenu se s ním zabývat. Soudím tak dle toho že sice tenhle konkrétní jsem v ruce neměl ale měl jsem v ruce jiné výrobky téže firmy a byl to všechno maxi fujtajxl. Nicméně pokud na tom trváš tak bych ho dal do uzavřené ozvučnice a nedával bych tam žádný basreflex. Přesněji by se to dalo říci po proměření repra.

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

no já sem ho nedávno koupil, já sice dělám do muziky, ale do zesilovačů, a reprákum nerozumím.. dá se nějak v domácích podmínkách přeměřit ? je mi ho líto vyhodit

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

Jojo, přeměření není problém. Zaskoč za někým kdo to umí. i já budu zanedlouho měřit. Už tu mám na to všechny věci jen to musím nějak zbouchat dohromady.

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

no jo, jenomže na tomhle foru sem poprvý, tak nevim kam ke komu zaskočit, nikoho neznám.. sem ze severních čech

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

Nikdo ze severních čech mě nenapadá ale třeba se někdo přihlásí. Jestli si ale alespoň trochu bastlíř a nejsi líný tak by sis to mohl změřit sám dle checkova návodu zde http://www.check.wz.cz/clanky_pokracovani/mereni_ts.htm

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

od kud ze severu?

Web

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

no bastlíř sem, a dost velkej, sem elektrikář, a baví mě to, ale radši dám přednost někomu kdo v tom má praxi a umí to... no a sem z Libereckého kraje, přesněji mezi Libercem a českou lípou..

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

aha:-) výtej elektrikáři smile

Web

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

2Cyborg: Já jsem z Liberce, ale s měřením repráků, nemám zkušenosti...takže bych ti asi moc nepomohl, sorry wink
Ale ono tu je tuším víc lidí, který se vyskytujou v severní části, ČR. Pokud si dobře pamatuju, tak třeba Nikolas, Ondra ch...dál, už si nevzpomenu.

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

Pistole,Tagy,já

Web

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

a byl by tu někdo teda ze severu kdo by mi to přeměřil, sám bych to zkusil, ale nikdy sem to nezkoušel

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

tak to zkus, já to taky zatím nikdy nezkoušel smile

Web

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

Pistole má určo čím měřit ale nevím jestli si na tebe udělá čas. Spíš ne ale zkusit ukecat ho můžeš.

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

někde ale psal, že už za to chce finanční odměnu. ale i tak u rozumných repráků. otázkou je,jestli se to zrovna CyBorgovi vyplatí

Web

(upravil Thales 21. 3. 2008 16:12)

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

Jenže mě nikdo jiný v okolí nenapadá. Jedině v Praze Check (alespoň ty TSka) a sem s tím určitě nepojede.

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

tak já to zkusím přeměřit sám wink

Re: prosím, šel by udělat subwoofer??

Sakra preco su tie prosonici take sity...???ja mam tiez ydsb-b200 ale tiez nemam box...su to ale hajzli ze niesu schopny aspon niake informacie poskytnut ku vyrobkom...

Příspěvky [18]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » prosím, šel by udělat subwoofer??

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£