Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Co jsem dotahl ze Zlevnenky...

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Co jsem dotahl ze Zlevnenky...

Rad bych se s vami podelil, co jsem dneska koupil... naprosto dokonala bedynka osazena RFT repronem. Ale cumim, jak to kurwa umi zahrat...

http://lamicz.benghi.org/photos/Audio/12017847400.jpg

Re: Co jsem dotahl ze Zlevnenky...

širokopásmáč?

Re: Co jsem dotahl ze Zlevnenky...

Přesně tohle mám doma ze svozu odpadu. Je v tom širokáč s difuzorem a gumovým závěsem(který je "naruby"). Zvukově mě to moc nepřekvapilo, dal jsem do těch bedýnek televizní ARN4708 a hraje to IMHO daleko líp, ten objem je pro ně akorát.

Re: Co jsem dotahl ze Zlevnenky...

Kdysi jsem tady od někoho koupil RFT L2322, což je také širokopásmo velice pěkně na svůj průměr 130mm hraje výšky a pokud se mu dá větší objem, než byl v originálu (6L), tak umí i basy.

Re: Co jsem dotahl ze Zlevnenky...

pánové ja som mal ešte kedysi dávno zosik s tunerom a k tomu gramec nejakej nemeckej vyroby a prave k tomuto sme mali presne tieto bedničky ... a poviem vam že mi je teraz luto že som to rozobral ... hralo to fakt excelentne ... ale prdol mi zosik v tom tuneri tak som to myslim rozobral hmm

Re: Co jsem dotahl ze Zlevnenky...

Ja som taketo (s poskodenym difuzorom, resp bez neho uz) narval kamaratovi do firemneho Formana do zadu. Presne to pasne do origo dier. Deckam co sedia vzadu to staci. Inak nevie niekto aku to ma citlivost? Vpredu mu repra este poriadne ani nehraju a vzadu uz to reve jak hrom.

Re: Co jsem dotahl ze Zlevnenky...

mam uplne stejnou zkusenost jako marty, pridat k tomu nejaky vyskac a jednoduchou vyhybku, vznikla by slusna bedna k pc, nejlepe delena aktivne na cca 100 Hz a podporena subem

Re: Co jsem dotahl ze Zlevnenky...

Tyhle bedýnky mám doma, mám to s recieverem RFT Stereo 5080 (HII2232 TGL8836)
Táta si to koupil někdy v roce 1980, stálo to asi 2000 Kčs. Hraje to dodnes a naprosto nádherně. Mám to u kompu a nemůžu si to vynachválit, perfektní basy a čistý zvuk. Hifkám 1000W PMPO to natře prdel.

Táta to používal jako rádio v garáži a když jsem se k tomu dostal, mělo to jeden konec v háji (MBA810), bylo mi tenkrát asi 14 a samozřejmě jsem odpálil i ten druhý. Po výměně to hraje dodnes a kdyby nebylo šumu v jednom kamále, tak zcela bezvadně.

Web

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Co jsem dotahl ze Zlevnenky...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£