Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » Oprava Aldax SPV100

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

(upravil madeindoma 11. 9. 2014 15:33)

Téma: Oprava Aldax SPV100

Hledám člověka co mi za úplatu opraví modul SPV100. Nevím totíž jak to ma sinclair s časem. Situace: vzal jsem svůj hifi zes na zapíječku svobody, cca v jednu jsem šel spát (že já vůl se nechal ukecat abych to tam nechal), když jsem se po dvou hodinách odhodlal jít ven (nešlo spát protože ty prasata to furt tavili na max) uviděl jsem, že mi na zesu svítí jedna červená ledka od jednoho z modulů (aktivace ochrany rozepnutím relátka - každý ví žejo), tak jsem se nasral věci zbalil do auta a konečně šel spát. Ještě k věci co se stala. Jeden z dementů jaksi šlápnul na speakon zezadu (zkrat) při plném výkonu. To mi někdo řekněte jak někdo dokáže šlápnout na kabel zezezadu repráku když ten reprák stojí u stěny. No doma jsem to rozhodil a uviděl jeden bouchnutý kond na pozici C3 a jebnutou pravou pojistku. Vše jsem nahradil ale zase prdla levá pojsitka. Tak jsem jí nahradil a zase prdla pravá. Takže tipuju odvalený konce. DPS je pohledově v pořádku ani žádná spoučástka není opticky požkozená. Vypájet konce a vyměnit bych zvládnul, ale 1. nechce se mi s tím drbat, navíc  může být třeba budič či jiný trand v dupce a ani nemám potřebný znalosti na hledání závady či měření toho či jiného trandu. 2. opravu neplatím já, takže je mi to fuk kolik to bude stát. Já blbec to už nikdy neudělám, jak se lidi co tomu nerozuměj naperou nemají žádnou brzdu, hlavně, že je to nahlas Takže prosím prosím hledám někoho kdo mi to opraví. Předem děkuji

Edit:  11.9. odesláno ondrovi ch - díky i reebovi který projevil zájem.

Re: Oprava Aldax SPV100

Tak jak to hraje? smile

Web

Re: Oprava Aldax SPV100

Jó, Ondra to je čáryfuk smile Taky mi ten můj opravil.

Jinak fajfka, baba a zes se nepůjčuje smile

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Oprava Aldax SPV100

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£