Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Reproduktory » Dayton dc300-8-12 vs Beyma 12br70 ???

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 26 z 26]

Re: Dayton dc300-8-12 vs Beyma 12br70 ???

dfit napsal:

Chci se zeptat jak nejlepe připevnit reprak k predni desce ,reprak bude zapušten (12br70) chtěl bych imbusové šruby ale to by chtělo nějaký "prorikus se zavitem"  to se tak nějak lepí ??mužete me něco poradit jak se to děla ? nebo to normalne koupim v železařství smile a nebo dělaji se i vruty samořezky stacilo by to ??? nebo radeji poradne ..
A ohledne tesneni pod repro bude stacit to co bylo v krabici od té Beymy ? ( takovy molitany nastrihany) Diky moc

Přesunuto. Opravdu není potřeba stále zakládat nová témata v jedmotu a tomu samému a zvlášť u takovýchto dotazů. Vyhledej si v googlu "narážecí matice m6". Co se týče těsnění, pokud tam Beyma něco dala bude to vyhovující.

Re: Dayton dc300-8-12 vs Beyma 12br70 ???

dikec

Re: Dayton dc300-8-12 vs Beyma 12br70 ???

Prvých 8 postov vyriešilo tému. Ostatné zmazať, debata o hovne, sorry...

Re: Dayton dc300-8-12 vs Beyma 12br70 ???

dfit napsal:

Mám takovy dotaz ohledně uchyceni repraku (konkretne Beyma 12br70 ) mám imbus  M6 ale když to tam zamontuju tak na repraku v díře pro šroub  přečuhuje guma ..nevadí když ju tím dotažením poškodím ???Mkrněte na detailni foto ...   Nebo to nevadí ? diky za reakce

http://bazosak1.rajce.idnes.cz/BEYMA_12BR70#guma.jpg

(upravil dfit 28. 2. 2014 18:36)

Re: Dayton dc300-8-12 vs Beyma 12br70 ???

Po nejake dobe jsem se dival na oficiální stranky Beymy a zrejme ted nenily parametry toho 12br70... Fakt se zmena netyka jen kose a pridaneho magnetu. Hodnota Xmax vzrostla z puvodnich 6 na 8mm aspon neco. Dale rezonanční frekvence se posunula mirne niz z 35na 31hz atd....  jsem na to opozornil Dexon...maji v katalogu stary obrzk i info.. Celou dobu me tvrdily ze je se jedna o stejny repro... Takze rozhodne to chce cely presimulovat znovu... Tak jen pro info obledne tohoto repro

Re: Dayton dc300-8-12 vs Beyma 12br70 ???

guma: Dej tam podložku, ne?

V zásadě to stejný reprák je, Xmax je stále stejná (podívej se blíž). Starší neměla tuším žádné odvětrání, takže teď tomu stouplo Qms a co je hlavní chod bude tišší. Nějaký gram navíc přinesl i jiný vrchlík. Kde je ale větší změna tak Qes, pokud se lze na ty data spojehnout tak magnet je slabší.

Příspěvky [21 až 26 z 26]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Reproduktory » Dayton dc300-8-12 vs Beyma 12br70 ???

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£