Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 44 z 44]

(upravil rf 10. 2. 2013 23:03)

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

souhlas s "little" a "bery" "zorg" a abych nezapomněl ~ pro j. ferov ~ děkuju.

hraji na Yamaha DX – SY a Kurzweil ARTIS

(upravil Esprit 5. 2. 2014 2:19)

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

Ta fotka zesilovace je brutalni.... No a vzpomnel jsem si na skolu. U nas na prumce ti nejvetsi machri, kteri se fakt vyznali a byli v latce o 5 let vepredu a v hodinach by nejradsi probirali jak sestrojit doma jadernej reaktor, tak v praxi byli uplny hovada. To co vymysleli proste neumeli dotahnout jako finalni vyrobek, ktery by vydrzel leta. Jim stacilo, ze to funguje a hotovo. Proste kovarova kobyla asi jak se rika. Meli jsme takovy tri a vsichni tim trpeli. Nez toto, tak si osobne vyberu zlatou stredni cestu. Nekoho s prumernyma znalostma, ale detailistu, puntickare, cloveka co toto nesnese, protoze proste nemuze, stydel by se zato a nez toto tak nic. Mimochodem s takovou se ti musi vyplatit koupit neco za 3 tacy na aukru a musis dojit lepsimu vysledku a jako bonus nevyhoris. smile
Ja nejsem z oboru, ale kdyz uz do neceho davam penize a stoji mne to cas, tak se to snazim udelat nejlip jak umim. A to ve vsem co delam. Neverim, ze dobrej, precizni  elektrikar- treba ten tahac rozvodu rikas, by postavil i jen sam pro sebe neco podobnyho jako tu silikonovou nadheru nebo co to tam je za kanagon. Mozna jsi v hlave skvelej elektrikar, ale neverim ze predvadis na baraku stejnou praci, jako na zesakach tady betabaron a dalsi. To je totiz vrozena dispozice. Bud te sere vsechno hnusne udelany, nebo nic.  Kdyz neco delam, snazim se to delat poradne, ma clovek v sobe nebo to nema. Normalne vubec nereaguju, ale tvoje reakce mi nedaly. Na druhou stranu i sranda. Ja jenom, jak ses zacal branit, kdyz ti myslim ze velice slusne lidi ze zacatku naznacili, ze tudy cesta nevede a ty sis to vztahnul na sve remeslo a odpovedel jak totalni buran. Myslim, ze by ses tak necilil, kdyby jsi to neslysel v zivote casto.

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

njn, poradit, jak to spravit, aby se s tím nemuselo dělat nic, jen zakroužit hůlkou a vyslovit správně abrakadabra  a ještě za radu nadávky...

já bych mu tak akorát nasral smile

Re: Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

OT-
Mám takový děsivý sen - černou můru:

Najednou se vyskytnu v mladém kolektivu plném perspektivných kreativních lidí...

No. Jsem ze staré školy, a velmi často v poslední době, vida díla mladých perspektivních kreativců, křičím:
                            ŘEMESLO BRAŇ SE!!!

Příspěvky [41 až 44 z 44]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Rušení asi vstupů v zesilovačích Tda 2005

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£