Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » M-Audio Revo 5,1.

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

(upravil check 13. 9. 2007 14:51)

Téma: M-Audio Revo 5,1.

Včera sem bojoval s nahráváním zvuku na této kartě. Standartní postup - odtlumení všech kanálů, max hlasitost všude a vybrání mikrofoního vstupu pro nahrávání nezabral. Sice se slyším v reproduktorech, ale nahrávka je čistá jak panenka Marie.
Zkoušel sem nahrávat v Nahrávání zvuku v XP, Cool Editu i Nero Wave Editoru; dokonce sem stahoval i různé pochybné programy z internetu. Nic nezabralo.

Web

Re: M-Audio Revo 5,1.

skus dát jezdec hlasitosti mikrofonu jen na polovinu nebo do 2/3  pokud dáš naplno vstup se utne... mají bug v tom revo panelu.

Re: M-Audio Revo 5,1.

Hah, díky, to mě nenapadlo smile.

Web

(upravil check 9. 9. 2007 20:01)

Re: M-Audio Revo 5,1.

Nehraje mi pro změnu subwoofer kanál.
edit: už zase hraje, ale nevím proč

Web

Re: M-Audio Revo 5,1.

A jaké máš jiné zkušenosti s tou zvukárnou?

Re: M-Audio Revo 5,1.

Já ji mám také... měnil jsem OZ, elektrolytické kondíky a upravoval napájení OZ. Až na problém s mikrofonem funguje bezchybně.

Re: M-Audio Revo 5,1.

Jo mikrofon i při ztlumení proupouští jednu frekvenci, OZ by tam měly být kvalitní a na elyty kašlu.
Nastavit děličky na bas to umí předky/zadky/centr separátně 40/60/80/90/100/120hz , i když mi nepřijdou moc strmé.
Umí to otočit fázi o 180° pro sub (neměřil sem to ale) a fci Bass to sub and mains sem zatim nezkoušel. Jinak mi přijde dobrá, ono vlastně asi nic lepšího s vícekanálovým analogovým výstupem nebude.

Web

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » M-Audio Revo 5,1.

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£