Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 4)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Monobloky Ri-audio Brick-110

  Stránky: 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 63]

Téma: Monobloky Ri-audio Brick-110

Kdo opraví?Nemůžu najít žádný kontaktna firmu! Mám zřemě odpálený jeden konec.

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

http://aldax.cz/open.php?id=lemal/servis

Web

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

Promin sice je to OFFTOPIC, ale jak jsi s těma monoblokama spokojenej??? Já je mám taky í s fiermním předzesem a spokojenost velká.
Díky Micro

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

Pekra, Hranice na Moravě : 581 604 134

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

Micro

Než jsem propojoval biamp,tak zesíky spokojenost skvělá dynamika, na ty prcky!!  Koupeno, druhá ruka ještě s nápisem Fox audio. Pak       to amíci zakázali!!!  Scháním ze stejné řady předzes a aktivní výhybku,asi se toho moc neprodalo,nebo to lidi nechtěj pustit! Já to honím přes itegráč rega mira.Díky za kontakty! Aldax mě nenapadl a Pekra jsem nenašel aktivní odkaz.

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

Jediný, kdo by Ti moh pomoct je kazzatel, což je převlečenej Pavel Dudek osobně smile

Web

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

Já ne, Leoši... schema znám jen přibližně ( je to docela fikaný zapojení ), autorem je dr. Sýkora...

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

Tak to už je snad jedno, ne? smile

Web

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

Nejak se ta firma maskuje smile

http://www.ri-audio.cz/

http://firma.adresarfirem.cz/13544-petr-kral-pekra/

role Petr Kral - PEKRA 
adresa Pod Lipami 1860 
adresa Hranice 
adresa 75301 
adresa The Czech Republic 
handle RIAUDIO-CZ 
email petr@ri-audio.cz 
vytvořeno dne 10. 8. 2001 
změněno dne 10. 8. 2001

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

Já myslel ře Pekra už je po smrti??? A ty stránky jsou jen tak aby se na ni nezapomnělo. Ano ti ptrkové hrají oprabdu skvěle. A tu aktivní vyhýbku jsem chtěl taky.

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

No koukám, že jsem si pěkně zavařil,když ani hlavy pomazané nechtějí s těmi cihličkami nic mít!!! Skusím kontaktovat pana   Krále dodaným emailem,ale je to dost staré! Slyšel jsem,že firma dělá nebo dělala hlavně na vývoz do zahraničí?
Zatím díky za pomoc.
PS. Nechtěl by se někdo z Plzně na to alespoň zhruba podívat?

(upravil kazzatel 2. 9. 2007 21:17)

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

Slušná firma dělá opravy i po záruční době, tak nehledej někoho, kdo se na to podívá... mimochodem, ten konec je tak jednoduchej, že to ani jednodušejc nejde : je to operák napájený napětím zdroje, jehož střed není uzemněný, nýbrž " vlečený " vlastním výstupním napětím, takže výstupní napětí operáku je vyšší než při zdroji uzeměným a je proto schopen vybudit koncovou dvojici darlingtonů do větších výkonů. Problém je ovšem to, že tam byly použitý rychlý darlingtony ( myslím BDT 64/65 ) a ty nejdou pomalejšími nahradit ( už se nevyrábí )...tož tak...

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

A doprdele, tak to abych se bál to odpálit je tak??? neopravitelné zboží... Sakra, když ono to hraje ale opravdu dobře...

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

Pošli to sem, spravím Ti to.

Web

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

Díky,

Posílal jsem email na P Krále od danharda,když se nic nebude tak se ozvu.

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

kazzateli, myslis nejakej takovejhle fujtajbl ?
http://www.pi.infn.it/~federico/unofficial.htm

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

Jo, to je stejný princip, ale Sýkora to měl pár let před nimi....:)

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

Kruci, co mi to připomíná...

Web

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

Moc do toho nevidím, ale proč říkáte fujtajbl??? myslel jsem si že Audio Analogue jsou dobré ampy, a celkem jsem se po nich pokukoval...
No abych se přiznal tak i odRi-audio jsem si myslel že jsou to dobře hrající zesilovače.

Re: Monobloky Ri-audio Brick-110

Právě že do toho moc nevidíš...tenhle použitý princip má mnoho limitů, který nemá cenu ti vysvětlovat...Petr Suchý ( Clearaudio ), bolševik Kouřil ( bývalá Tesla Litovel ) jsou v prvý řadě dobří obchodníci, mající o " poslání hifi " ryze pragmatický přístup, tj. co nejlevněji vyrobit a co nejdráž prodat....no a Petr Král ( Ri Audio ) je velmi učenlivý žák jich obou..

Příspěvky [1 až 20 z 63]

  Stránky: 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Monobloky Ri-audio Brick-110

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£