Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Technics SU-8044 a tuner Technics ST-8044

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [1]

(upravil temnenebe 7. 1. 2013 20:54)

Téma: Zesilovač Technics SU-8044 a tuner Technics ST-8044

Kdysi dávno, někdy kolem roku 1986 jsem si za těžký peníz pořídil v Tuzexu "zesilovač Technics SU-8044, tuner Technics ST-8044 a super gramofon Technics SL Q-3 tzv. Direct Drive.  Těsně ke konci roku 2012 jsem si však pořídil nový zesilovač Technics, tuner Technics a grafický equalizér Technics.  Takže bych nyní mohl v případě zájmu, nabídnout k odprodeji onen  zesík Technics SU-8044 a tuner Technics ST-8044 vše je ve stříbrné barvě (stav je velmi zachovalý až na nějaké drobnější oděrky. U zesilovače však zlobí potenciometr hlasitosti, musí se s ním otačet pomalu, při rychlejším otočení to v reproduktorech nepříjemně zachrastí - Potenciometr potřebuje prostříknout čističem a pak prostříknout např. Metafluxem 79-07 : ale jinak hraje skvěle) . K zesilovači je manuál + schématický nákres a k tuneru jen schématický nákres.  Dále tady ještě mám zabaleny a uloženy ve sklepě, větší, ručně dělané třípasmové bedny.
Možná by se to někomu hodilo, jsou to krásné staré poctivé stroje, které mají svou historii. Pokud by měl někdo o toto zájem, dejte vědět, preferoval bych však osobní odběr.
cena za vše i včetně dvou třípasmových beden je cca: 4.500,-Kč
Nebo je také možná výměna za gramofon Direct Drive automatic v černé barvě.
Pokusím se vše nafotit a umístit fotografie.
http://fotoalba.centrum.cz/photos.php?a … 26page%3D1

Příspěvky [1]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Technics SU-8044 a tuner Technics ST-8044

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£