Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » Visaton Pentaton BB

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: Visaton Pentaton BB

Dobrý den,mám v plánu stavbu těchto reprobeden, nisméně se mi nedaří sehnat šikovného truhláře v Ostravě a okolí který by byl schopen poradit si s těmi záfrezy pro měniče v hloubce 6mm.


http://www.visaton.com/bilder/zeichnungen/gross/pentatonbb_tz2.gif


Nedokázal by mi prosím někdo někoho doporučit ? Byl bych moc vděčný. smile

Re: Visaton Pentaton BB

Zrovna jsem se chystal napsat něco podobného, taky hledám šikovného stolaře z Ostravy nebo okolí schopného bez problémů zapustit i osmiúhelník.

Re: Visaton Pentaton BB

Ve dvou se to lepe tahne, tak snad smile

Re: Visaton Pentaton BB

Zkusit poptat lidi s CNC, tady dyntyd a madbox

Web

Re: Visaton Pentaton BB

pochybuji že tě někdo pustí na mašinu kvůli jedné desce ,všude rozjeté zakázky na měsíce dopředu.bylo by vhodné napsat cenu za naprogramování a výrobu,potřeba sundat růžové brýle.

Re: Visaton Pentaton BB

OT: antonio, co to bude? smile

Re: Visaton Pentaton BB

Zrovna konkrétně tohle takový malý dvoupásmo se zvukovodem PH-170. Když už by se někdo z Ovy našel, nejspíš bych zadal i výrobu 3p z těch Vif co jsem bral z Loudspeakershopu (konečně už).

Re: Visaton Pentaton BB

Benazi: myslíš, že čelní a zadní panel modushop je nějak extra lukrativní ? Za 2 týdny hotovo.

Web

Re: Visaton Pentaton BB

nevím kolik může stát si nechat vyrobit,ale není jednduší si koupit horní frézku a frézu a vyrobit si to sám, šablonu z papundeklu a je to za nějakých 1500,- + bonus k tomu je ten, že se to může použít na jiný věci kor v baráku se to hodí na všemožný věci.

Web

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Visaton Pentaton BB

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£