Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » Reprobedna pre subwoofer Hertz DS 300

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

(upravil antonio 24. 8. 2012 10:26)

Téma: Reprobedna pre subwoofer Hertz DS 300

Caute, potreboval by som poradiť.... Mam subwoofer Hertz DS 300 a zhruba 15L bedňu a newiem či tam mam dať aj bassreflex, alebo nie. Mohli by ste mi niekto poradiť, popripade aspon poskytnuť nejake vzorce pre výpočet? Diky za odpovede smile

http://www.soundservice.lt/uploads/File/pdf_ds300.pdf

Re: Reprobedna pre subwoofer Hertz DS 300

Tohle není reprák do malých objemů, i když to v pdf píšou. Budeš potřebovat min. 50l.

Re: Reprobedna pre subwoofer Hertz DS 300

Sorry trochu som sa sekol s vypočtami, ma to asi okolo 45L... čo mysliš, bude treba ten bassreflex?

(upravil divnypocit 24. 8. 2012 17:18)

Re: Reprobedna pre subwoofer Hertz DS 300

snaž se https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=15618 a hledej jakým způsobem a jakým programem si nasimulovat optimalní bednu pro tvůj repro dle TS parametrů reproduktoru. klidně tomu dej basreflex ale dobře vypočtený IMHO bednu to bude chtít dost velkou jinak uděláš jen hrb. v uzavřence to zas nebude mít moc basů.

Re: Reprobedna pre subwoofer Hertz DS 300

Bassreflex by som mu nedával.

Re: Reprobedna pre subwoofer Hertz DS 300

no ja bedňu už mám kúpenú, aj reproduktor osadený, aj všetko, ale mam pocit že by to mohlo hrat trošku aj lepšie, tak som cgcel vediet či ten bassreflex tam dať. Ďakujem za ten program , ale na to nemam tolko času aby som sa s tým hral, skôr som len potreboval počuť taký názor "od oka" či tam dat ten bassreflex

Re: Reprobedna pre subwoofer Hertz DS 300

Chce to větší bednu aby to hrálo jak má smile když tam dáš br tak to udělá hrb ta vyšších basech a bude to dělat víc "bum bum" záleží co chceš ale stejně si ten basreflex musíš v tom programu vypočítat nebo to umíš odhadnout? big_smile

Re: Reprobedna pre subwoofer Hertz DS 300

No prave keby som to vedel odhadnut tak sem nepišem big_smile...tak už tych 10L hadam tolko neurobi nie? a čo je to ten "hrb"? no skusim si to teda prepočitat ked budem mat čas

Re: Reprobedna pre subwoofer Hertz DS 300

Tak poprvé, keby sisi pozorne prečital všetky prispevky, tak zistiš že mam okolo 45L (+/-)  bednu:)....a myslim že zosilovač nieje až taky zly, mam tam SAL WRC 500. A nikto tu nehovori o sračkovom zvuku, len som mal pocit že by to s BR mohlo hrat trochu lepšie

Re: Reprobedna pre subwoofer Hertz DS 300

tak jeden napiše že treba aspon 50L, druhy že 20....teraz newiem čo si myslet big_smile, žiadne žele to nieje , normalne to hra basy, ktore je citit a dost silno, mam ho asi len tak na polovičky vykon pusteny a aj to už je niekedy moc....a čo je na tom zosilovači take zle?

Re: Reprobedna pre subwoofer Hertz DS 300

no vieš , odpadovy material moc k dispozisii nemam, a hlavne by ta bedna vizerala dost o ničom keby som to len tak na rychlo zbuchal..... necham to asi tak ako to je a to bude najlepšie. ale diky za nazor a že si chcel poradit

Re: Reprobedna pre subwoofer Hertz DS 300

HH sice jsem to nečetl celé ale tak nějak podle amplionu Vb200L, fb35hz big_smile  jinak klosed 50l nic moc big_smile od 60hz to možná bude hrát? do 60 je to nic moc.

Re: Reprobedna pre subwoofer Hertz DS 300

a co by si teda navrhoval? clarion diky za napad al ena to by som važne nemal čas...

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » Reprobedna pre subwoofer Hertz DS 300

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£