Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 7 z 7)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Leach 4.5

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7

RSS

Příspěvky [121 až 133 z 133]

Re: Zesilovač Leach 4.5

Paull25: 30 mV je moc,sprav to,já mám 5 mV.

Re: Zesilovač Leach 4.5

to DJ_Rix

nemalo by na tich korekciach bit aj ovladanie hlasitosti ?

Re: Zesilovač Leach 4.5

"bit" by nemalo, pokud myslíš byt, tak Rix to řešil potenciometrem mimo destičku, je to v mnoha ohledech praktičtější.

Re: Zesilovač Leach 4.5

No to jsem se chtěl zeptat. Tak co to tam tedy je? Výšky a basy? Pročítal jsem to vlákno Korekč. zesíky a jiná kurvítka a moc tomu nerozumim. Nadávaj si tam, ale že bych něco pochytil? Jako laik se tam ztrácim a unikají mi souvislosti.  smile Taky by mě zajímalo, co to je dispre? smile

Re: Zesilovač Leach 4.5

Ano,na Sinclairově BA100 ve verzi DPS od Luty a s hodnotami součástek odemne není nic víc,než potenciometry na Basy a Výšky.

ad dispre: http://web.telecom.cz/macura/dispre2-jfet.htm

Re: Zesilovač Leach 4.5

DJ Rix: Děkuju za odpověď. Dispre bych si samozřejmě našel na gůglu, ale nerozuměl bych tomu o nic víc než tomuhle smile Potřebuju to polopatě. To je zase předzes jen s regulací hlasitosti?

Re: Zesilovač Leach 4.5

Přesně tak,to je jen předzes s regulací hlasitosti-bez korekcí,neb ty podle skalních hifistů a hiendistů kazí zvuk.:D BA100 co jsem ti poslal je předzes s korekcemi,napájení by jsi mohl zapojit na kladnou větev napájení Leache,má to vstupní napájení +42 až cca 70V.

Re: Zesilovač Leach 4.5

Já už mám zkaženej sluch, mě to nevadí big_smile To jsi hodnej, ale já bych to dohromady stejně nedal hmm

Re: Zesilovač Leach 4.5

Měl bych takovou svatokrádežnickou otázku. A to jak moc velký problém by byl v leach ampu použít pouze jeden pár koncových tranzistorů? Nepotřebuji z toho plný výkon v žádném případě a napájecí napětí by bylo koem +-45V

Re: Zesilovač Leach 4.5

Plus minus to znamená přenastavit protizkratovku, a provozovat jen do 8 ohm. ....záleží ale taky s jakými koncáky to má pracovat.

Web

Re: Zesilovač Leach 4.5

jo bylo by to jen do 8ohmů a konce klasicky MJ15003/4 jelikož je potřebuju na drátkách. Ty tranďáky by na takovouhel aplikaci měli snad vpohodě stačit i v jednom páru.

Re: Zesilovač Leach 4.5

keby si tam dal jeden par MJ15003/4 a trosku znizil napajanie na cca 2x38V tak by si z toho vytisol okolo 130-140W@4R, pri napajani 2x45V s danymi tranzistormi ako uz Ondra uviedol tak mozes ist len do 8R.

Re: Zesilovač Leach 4.5

Jo, tak potom je to tedy vpořádku, napájecí napětí snížit bezproblémů můžu

Příspěvky [121 až 133 z 133]

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Leach 4.5

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£