Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 6 z 8)

Audioweb.cz » K fóru » Změna: audioweb od nynějška webfórem

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6 7 8 »»»

RSS

Příspěvky [101 až 120 z 146]

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Evidentně je potřeba mít v časovém pásmu UTC+1 a zaháčkováno "V současné době platí letní čas".

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

neni nahodou ode dneska novy design stranek? ve smyslu barev a podobne... Osobne mi vic vyhovoval ten "vcerejsi" (v sede barve...) Takhle to vypada jako bych byl na strankach o lecivech nebo veterine sad

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

si prestav styl v profile v nastaveniach na Urban

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

supr - dik! wink mi nenapadlo se podivat do meho nastaveni...

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Osobní zprávy: Vlevo nahore, hned vedle žluté tabulky, jsou interní zprávy fóra. Pokud odkaz zčervená, znamená to, že máte nepřečtenou osobní zprávu. Někteří si toho doposud evidentně vůbec nevšimli.


ivanb_cko: Všiml sis správně, zurbanizoval jsem modrý vzhled a nastavil ho jako výchozí, hlavně z důvodu, že pod Urbanem mizí důležité linky jako třeba aktivní témata nebo osobní zprávy. Navíc je Oxygen i kompaktnější i přestože má větší písmo.


Edit: Byl přizpůsoben vzhled, nyní funkční už od 1024px šířky.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

nj jenže já používal oxygen z toho důvodu, že byl světlejší a takový "živější" než tmavý urban sad

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Antonio ted to vypada dobre. Okna pekne roztazeny, direct linky vpravo nahore na TS parametry, mereni atd.
Rekl bych ze parada!

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

„Zprávy“ svítí červeně a přitom mi nic nepřišlo...wut?

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Dohnalik: To bude asi jen individuální problém, mělo by to být ok.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Už to běží, díky.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Zaboha se nemůžu od včerejška přihlásit na svém pc ( vista IE), píše mi to, že jsem pravděpodobně přihlášen, ale nemám povoleny cookies ve svém prohlížeči , tudíž nejde webová stránka načíst.. Všechny cookies  jsem pro tento web povolil, antivir vypnul a nic ..nevím si rady.
Píšu sem ze sousedovic PC (XP IE) kde to od včerejška psalo to samé hlášení, ovšem po povolení cookies ihned v pohodě...

(upravil antonio 16. 4. 2012 19:39)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

pslava: Kouknu na to, zatím nemám páru proč se to děje, zjevně ale jen v IE.

Edit: Použij jsem tento hack, snad to bude ok.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Hlásím, že jsem se ze svého pc úspěšně přihlásil. Antonio díky smile

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Nedalo by se znovu uvádět  počet zobrazení vláken ?.. Někdy to ulehčilo rozhodování, jestli ještě čekat na nějakou odpověď.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Po čase jednoduše téma aktualizuj novým příspěvkem, to je efektivnější.

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Zdravim,nechci zakládat nové téma,ale mám tu menší problém pochopit jak to je se zprávami.
Konkrétně s těmi ikonami,co ten zavináč, co  znamená,jedná se o přečtenou zprávu? dík smile

http://img189.imageshack.us/img189/4676/beznzvubw.jpg

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Doručená, ale nepřečtená.

(upravil luta 30. 5. 2012 0:24)

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

možná mám hloupý dotaz. Ale tak mě teď napadlo zda by nebylo vhodné, aby se nepřihlášeným lidem (roboti , návštěvníci) nezobrazovalo kompletní profilové info - Místo bydliště, skutečné jméno apod. Nebo je to s robotama nějak jinak ošetřené ?

Web

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Děkuji antonio (sorry za pozdní reakci) za opravdu výraznou indikaci došlých zpráv - nyní si všimnu i já včas smile

Web

Re: Změna: audioweb od nynějška webfórem

Ano díky za ten zelený čtvereček Tondo,takhle to úplně stačí. smile

Příspěvky [101 až 120 z 146]

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6 7 8 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Změna: audioweb od nynějška webfórem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£