Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » zesilovač s LM3886 problém s oživením...

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 28 z 28]

Re: zesilovač s LM3886 problém s oživením...

Aby jsme se bavili o stejném odporu... ve schémátku je to R7  myslim že se spětnou vazbou to namá nic společného a jinak jsem to takhle viděl v každém schémátku...
Je to můj první větší projekt, chybek se vloudilo víc než jsem myslel big_smile ale alespoň načerpám o to více zkušeností.... smile

Jinak ted jsem se tu kabeláž pokoušel trochu předělat.... zkoušel sem hrát na jeden modul a s žádnými problémy jsem se nesetkal takže to opravdu vypadá na jakousi zemnící smyčku...


mira: Ten návrh jsem dělal kvůli frézce na které jsem tu desku dělal, je to školní frézka a požadavek byl takový aby byli cesty co nejrovnější a jakékoliv "zatáčky" pravoúhlé jinak by to frézka dělal celej den... jen proto jsem se pokusil o svůj návrh.
O blokovacích kondenzátorech jsem slyšel ale že ty foliaky plněji tu funkci se dozvídám až teď... smile

Když se mi to nepodaří zprovoznit nechám si u nikoho udělat nějaký ověřený návrh fotocestou...

Re: zesilovač s LM3886 problém s oživením...

Ano R7. Se ZV to má sakra hodně společného, protože je takhle její součástí:). Já říkám, zkratuj ho. Další věc je, jak dobře to ta frézka vyfrézovala-není to někde propojený navíc? LM3886 je hodně dobrý IO který je vcelku blbuvzdorný a problémy se stabilitou v alespoň trochu normálním zapojení nemá! Podívej se do datasheetu jak má zapojenu ZV!!!

Web

Re: zesilovač s LM3886 problém s oživením...

ok R7 přemostím.... ale ted přemýšlím kde mám uzemnit ty cinche... viděl bych to tak že je uzemním u zdroje a na moduly už převedu jenom jednu žílu se signálem....

Re: zesilovač s LM3886 problém s oživením...

Doporučuju přestat citovat a psát více příspěvků pod sebou, nemusí to dopadnout dobře.

(upravil ondra323 24. 12. 2011 16:49)

Re: zesilovač s LM3886 problém s oživením...

Tak uzemění vstupu řeš až v případě, až to vše oživíš a při hraní ti to bude nějak bručet. Nejdřív to musí přestat kmitat. Zem vstupních cinch připoj někam na desku do jedný společný země, asi stačí jak to máš, ale zkratuj ten odpor. Pak by bylo dobrý dodatečně připájet nějaký elektrolyty na napájecí šíny tam ktý svorkovnici....co se tam jen vejde.

Web

Re: zesilovač s LM3886 problém s oživením...

Zdravím, mám na Vás dotaz - je rozumné udělat DPS pro LM3886 oboustrannou s vrchní vrstvou rozlitou zem přes skoro celou plochu? Ptám se jestli se tím mám vůbec zabývat, nebo radši udělat desku ala LaMa.

Díky Lukáš

Re: zesilovač s LM3886 problém s oživením...

Zbytečnost, opampova LaMa je navržena dobře.

(upravil Psykopath 7. 3. 2012 12:13)

Re: zesilovač s LM3886 problém s oživením...

Je mi jasné, že je to perfektně navržená deska, já jsem nucen ji překreslit, budu mít společný zdroj pro dva kanály, proto se ptám, jestli nebude problém v rozlité zemi přes vrchní vrstvu, jestli s tím nemáte někdo nějakou zkušenost.

Ještě bych chtěl poprosit Opampa, zda mohu použít jeho layout - samozřejmě pouze pro své účely, žádnou masovou výrobu ani zisk nemám v úmyslu.

Příspěvky [21 až 28 z 28]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » zesilovač s LM3886 problém s oživením...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£