Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » koaxialy Magnat vs. Boss audio

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: koaxialy Magnat vs. Boss audio

Zdrawím, neviem sa rozhodnúť pri výbere koaxiálov do zadneho plata. Vyberám medzi http://www.carmont.sk/produkty/edition- … ktorov/468 alebo
http://www.carmont.sk/produkty/ch6940-- … y--par/726

Magnat značku poznam, ale Boss audio ani nie. Boss audio maju pekny vzhľad aj vykon ktoremu neviem či veriť smile
Citlivosť maju obe repro rovnaku. Obydve su niečim plusove premňa preto si ani neviem vybrať. Poraďte prosím smile

(upravil Maffo12 4. 2. 2012 18:56)

Re: koaxialy Magnat vs. Boss audio

Tak ktoré by ste si vybrali ? smile

(upravil KocuR 4. 2. 2012 21:31)

Re: koaxialy Magnat vs. Boss audio

Najskôr žiadne, ale keď už to musí byť z týchto dvoch možností, tak magnat (aj vzhľadovo vyzerajú lepšie, na tých druhých ťa očarila tá červená membrána?).

Re: koaxialy Magnat vs. Boss audio

Ake ine by ste poradili ? No skôr ma očaril celkovy tvar ako len farba...

Re: koaxialy Magnat vs. Boss audio

ked chces uz kvalitne ovaly tak kup si rockford fosgate to je uz kvalitka

Re: koaxialy Magnat vs. Boss audio

Pokud ovály a coaxiální, tak jedině klasický kulatý a komponentní repro. Opravdu. Módu oválů je třeba opustit (teoreticky mají jediný místo - tam kde místo není). Coaxiály nemají místo nikde (pokud není aspoň trochu vymyšlená a car-friendly - čili plnohodnotná kalota, žádný ochuzený mylar + nátáčení hlavice s výškovou sekcí + vlastní výhybka), všechny tyhle Magnaty a podobný - všechno špatně.

(upravil mat00 6. 2. 2012 22:26)

Re: koaxialy Magnat vs. Boss audio

Ak by si mal zaujem, ja by som mal Helix Dark Blue 69.1. Mal som ich v aute asi rok, skoro nic nehrali, lebo boli vymenene za subwoofer a predne komponenty. Ak mas zaujem, napis SS.
Podla doporuceni, co som nasiel na internete, som si ich kupil a nebol som vobec sklamany. Je pravda, ze nemaju take "basy", ale inak hraju velmi pekne. Na radio su ako stvorene

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » koaxialy Magnat vs. Boss audio

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£