Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Jaký gramofon

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 32 z 32]

Re: Jaký gramofon

jacq: pochybuju, že by někdo montoval P1101 na NC580ku ...

Web

Re: Jaký gramofon

Ak je pravda, za chvilu by som mal mat aj NC450, takze omeram Vam to.

Re: Jaký gramofon

voltik: no, asi mas pravdu... asi bych byl jediny smile
zdenoeddie: jsem moc zvedavy

Re: Jaký gramofon

zdenoeddie a jacq: Řešíte úplné píčoviny. V servisních manuálech obou se to každý může dočíst

Web

Re: Jaký gramofon

Teď položím hovězí dotaz. Plavu v pojmech jako s předzesilovačem, nebo bez předzesilovače. Ale oč jde. Měl jsem tu plastový gramofon Konig, kterého jsem se zbavil na Aukru, ale který jsme si koupili kdysi za účelem všechny vynyly zkomprimovat do MP3, a pak to všechno za babku prodat. Míval jsem v té době minisystém Panasonic a když jsem propojil tento gramofon pomocí konektorů cinch s minisystémem, vše to hrálo, a bylo to v pořádku, vzhledem k možnostem toho všeho, samozřejmě.
Před dvěma lety jsem se nějak začal zajímat o trochu rozumnější reprodukci a mám tu v současnosti zesilovač Grundig, řada Finearts, nevím číslo, nechce se mi to vytahovat, abych přečetl štítek, ale když jsem na něj připojil onen gramofon, vše bylo zkreslené, a jakoby přeřvané, přemodulované, nebo jak se tomu říká.
Teď už nechci prodat vynyly, ale naopak, něco ještě poshánět.
Ale jaký gramofon? Aby byly na trhu jehly, atd... A jak s tím předzesilovačem?

(upravil voltik 18. 12. 2011 12:57)

Re: Jaký gramofon

Tesla NC440, NC450, NC452, NC500(všechny mají standartní půlpalcové uchycení) nebo nějaký základní Debug apod.
Předzesilovač Actidamp ...
Mě to tu připadá opravdu jak v pomocné škole. Tyhle dotazy se opakují skoro denně.
Stačí HLEDAT A NEBEJT LÍNEJ

Web

Re: Jaký gramofon

No, mě šlo spíš o to, proč se ten krám choval pokaždé jinak. To jest na onom minisystému klasicky přes vstup AUX to bylo dobrý, pak na zesilovači Cat - já vím, shit - taky dobrý. A pak to prostě s Grundigem nefungovalío.
No dobře, Sorry...

Re: Jaký gramofon

Nevíte kde se dá koupit gumička (řemínek) na NC440?

Re: Jaký gramofon

Bohužel.
ještě mě napadlo, jestli náhodou Finearts nemá vestavěný předzesilovač. Pak by mi dávalo tohle smysl, ten přeřvaný signál. použil jsem vstupy phono.
Já idiot, proč mě netrklo to nacpat jinam, ty Cinche. Teď už je gramec pryč. Nic nezjistím.

Re: Jaký gramofon

ame.cz

Web

Re: Jaký gramofon

Chci se zeptat, jestli je možné, aby komerční zesilovač mohl mít vestavěný předzesilovač na vstupu "phono". Děkuji.

Re: Jaký gramofon

stiglitz napsal:

Chci se zeptat, jestli je možné, aby komerční zesilovač mohl mít vestavěný předzesilovač na vstupu "phono". Děkuji.

Řekl bych, že je to prakticky jisté.

Příspěvky [21 až 32 z 32]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Jaký gramofon

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£