Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchátkovej zesilovač s EF22

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

(upravil Jarosatko 7. 12. 2011 21:59)

Téma: Sluchátkovej zesilovač s EF22

Chcu postavi sluchátkovej zesilovač v zapojení buzený dvojitou triodou ECC82 nebo ..85 a každej kanál jednu EF22 na konci a tak bych chtěl slyšet váš názor nebo případné rady smile

https://i.postimg.cc/XXWyPS7Z/2100624.jpg

Ještě bych prosil o radu s vztupním potenciometrem (Spíš jeho hodnotou) a tím rezistorem kterej je z G1 pentody do země.

Re: Sluchátkovej zesilovač s EF22

Otazka znie, preco prave EF22? Namiesto nej by som radsej pouzil nieco "vykonejsie" a hlavne s trochu vacsou strmostou. Hrat to bude, len ako, to je otazka (a hlavne otazka sluchadiel). Ale tak odskusat, preco nie.
Hodnota potenciometru neni kriticka, 25-100k/G bude urcite fajn. Kriticka je hodnota toho vstupneho kondenzatora, ten daj aspon 220n a viac (100V).
Takisto rezistor do zeme oznaceny ? daj 470-1M, a vazobny kond aspon 220n.
Do obvodu G2 EF22 vloz aspon 100R rezistor.
Takisto 200k na A ECC82 sa mi zda vela, 100k bude urcite dost.

Re: Sluchátkovej zesilovač s EF22

Super Díky všecky rady vyzkouším Proč EF22 Protože se mi tahle elka moc libí a mám jich doma dost tak sem ji chtěl skusit využít smile

(upravil PB0305 8. 12. 2011 10:25)

Re: Sluchátkovej zesilovač s EF22

pokud by si dával Ra 100k místo 200k měl by si pravděpodobně změnit i Rk. Já bych klidně nechal 200k.
Proč napoužiješ místo EF22 raději 6N6P?

Re: Sluchátkovej zesilovač s EF22

Jak jsem už psal tahle elka má v mojí zbírce hojný zastoupení a chtěl jsem jich aspoň pár použít na něco tak mě napadlo tohle a 6N6P nemám ani jednu ale mám spustu všech ECC...

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Sluchátkovej zesilovač s EF22

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£