Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » BV audio PA1000BM

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: BV audio PA1000BM

chcem sa spytat na opravu tochto zosika vedel by neikto poradit? na jednej strane svieti ledka limiter a nehra ta druha hra v poriadku, ze co tam moze byt vadne a kolko by to cca stalo.

Re: BV audio PA1000BM

Dej to opravit přímo výrobci, firmě BV Audio v Trnavě.

Web

(upravil DeadMAN 22. 4. 2011 13:14)

Re: BV audio PA1000BM

Lebo mam po ruke jeden zosik za 100€ tak preto som sa pytal ci sa mi ho oplati kupit. A ako by som zistil ci bolo vnutri nieco menene? Lebo ked pojdem pren chcem aby mi ho odkrytoval a pozret sa dovnutra.

Píš jak človek, sakra!

(upravil sinclair 22. 4. 2011 19:40)

Re: BV audio PA1000BM

Sám výrobce, Láďa Bunta sem chodí, požádej ho o pár fotek, jak to má vevnitř vypadat. Já bych s tím ale za 100e nedělal cavyky, koupil bych to a hotovo. za ty peníze je to zadarmo...maximálně můžeš požádat někoho tady z fóra, jestli náhodou nemá fotky vnitřku. OndraCh má PA1000BM, což je značně podobný zesilovač. Ostatně i u Vás zákon chrání kupujícího tím, že to můžeš do 14 dnů bez udání důvodu vrátit - za 14 dní cestu do Trnavy a zpět zvládneš, ne?

Web

Re: BV audio PA1000BM

takze mam ho doma kupil jsem ho,,, otvoril som kryt a az teraz podrobnejsie do toho kukam a neverili by ste co som zistil niaky amater tam uz menil kondiky, ale to nieje az take strasne ale strasneje to ze ta dobra strana ktora hra ma na miesto poistiek napajkovane draty,,, keby ma servis vysiel do 50€ tak v pohode neni problem,, a mimochodom ja byvam dost daleko od trnavy takze len tak sa tam vozit sa mi neoplati,,,,, smile

Re: BV audio PA1000BM

Zdravím, mám tento zosiľňovač a keď som ho požičal známim muzikantom tak mi ho doniesli odpálený. Nenašiel by sa niekto kto má schému k tomuto zosíku?

Re: BV audio PA1000BM

no na tvojom mieste by som ho už nikomu nikdy nepožičal, veď http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=9648 #4 big_smile

ale, patrilo by sa aj uviesť E-mailovú adresu, rád by som sa ťa opýtal na nejaké detaily z toho BV

Web

Re: BV audio PA1000BM

Človek sa učí na vlastných chybách. Je tam nieco viac ako z odkazu, tamto by som opravil aj bez schémy. dzajro2@gmail.com kludne sa pýtaj.

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » BV audio PA1000BM

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£