Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » PA a zvukařina » Rada audio system maly,vykony, live

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [11]

Téma: Rada audio system maly,vykony, live

co by jste doporucily za audio system.   2 sub a 2 vrchy.   na kapelu a 600 lidi. aspon 7kw nebo i vic. do 200tisic.

Re: Rada audio system maly,vykony, live

Já bych šel sem. http://www.splacoustics.cz/ český výrobce, značkové věci žádná čína. Osobně používáme k plné spokojenosti.

Re: Rada audio system maly,vykony, live

600 lidí? pokud to za něco má stát, tak spíš 3-4 suby a 2 satelity na stranu....

Re: Rada audio system maly,vykony, live

ja mam momentalne   verse audio  7:K D:sider system. 2 satelitys a 1 sub.  zvuk masakr ale na 600 lidi se to na konci salu stracelo pres ty lidi. takze jeste jeden ten set bud. a nebo jinou znacku a silnejsi. vozim to ve fabii i se spolujezdcem a je to pecka.

Re: Rada audio system maly,vykony, live

Crashpc přestaň už konečně blbnout s těma prognózama. Je vidět, že tvoje zkušenosti z živou muzikou jsou asi nulové. Takže naše sestava pro 600-1200 lidí je dva kusy S 1200 a jedno trojpásmo A640 (na stranu). Pro menší počet lidí a nebo menší areálky jeden sub zůstává v autě. A to se tu bavíme o venkovním hraní, vevnitř je to poloviční.

Re: Rada audio system maly,vykony, live

George: S1200, potažmo ClassA od Petra Vinše dosud vlastním. Bez pořádného reproduktoru vyšší třídy a krmení nad 1500W bych si se čtyřmi kusy na víc než 500 lidí netroufnul. Zkrátka máš jiné měřítko pro to co to je koncert. Kvůli tomu nemusíš na nikoho bezhlavě útočit, obzvlášť když o něm víš kulový.
Jestli někde u vás sto lidem stačí drnkat rovnou na kytáru, tak si to tam nechte... Přeju abyste se s tímhle ještě dlouho uživili, protože zdá se, v dohledné době vás někdo musí zákonitě smést nejen výkonem.

Re: Rada audio system maly,vykony, live

Docela jsem rád, jak i v tomto příspěvku se mýlíš a to jen dokazuje, že si dělal jen tuckařinu a nic jiného. Narozdíl od tebe jsem absolvoval za mixem při živém hraní tolik bigbítů, že ty už mě nemůžeš nikdy ničím překvapit. Spočítej si kolik jsi tazateli projebal peněz jenom proto, že jsi si něco někde přečetl, vysimuloval nebo zaslechl, ale neabsolvoval přímo.  Až jednou někdy napíšeš, hrál jsem s kapelou pro 600 lidí s takovým aparátem a bylo to takové a takové, to si rád počtu a zapamatuju, ale plané řeči jsou k ničemu a jak vidíme víceméně škodí. Možná proto stojí tvůj aparát v bazaru a ne na pódiu, kde by vydělával. Nicméně ti přeju, aby tvůj druhý pokus byl úspěšnější. A nakonec malá citace ze stránek BV audio : Zostava 4ks PW18 a 4ks PA212/2 stačí pre ozvučenie podujatí pre cca 2000 divákov na otvorenom priestore,príp. pre diskotéku s rovnakou kapacitou alebo športovú halu. (čtyři kusy s osazením 18G50 od Beymy). I zde jsem byl přímo na akci, kde nebylo 2000 lidí, ale pouhých 1400 a čtyři suby PW18. Že by se mýlil v odhadu i 60-letý asi nezkušený majitel firmy   http://www.h-servis.eu/ , který tu akci zvučil ?

(upravil Crashpc 19. 7. 2011 5:57)

Re: Rada audio system maly,vykony, live

//edit: přepracovaný příspěvek: Jistě, a Petr Vinš odjíždí na náměstí FILHARMONII s čtyřmi-šesti 21“ basovkami s víc než 10kW jenom tak PRO PRDEL.
Chlape probuď se, svět je poněkud jinde, a že si na mě schladíš žáhu nedoceněného ega tazateli neporadíš. Tak nezvučím kapely, je to koníček a narozdíl od tebe si mohu dělat co chci. Třeba nejezdit s poddymenzovanym aparátem abych zaplatil benzín nebo štětky. To nasere co?
Chápu, že konkurence naštěstí v česku neumí nic jiného než agresivně před všemi konkurenci osočovat. Taková je nejsnažší k porážce, ale že se to děje zde, kde si ničím nekonkurujem, obzvlášť když teď nemám aparát, tomu nerozumím.

Re: Rada audio system maly,vykony, live

Buď jsi tak naivní nebo hloupý. jinak si nedovedu vysvětlit tvoje srovnání filharmonie na plzeňském náměstí a vesnické zábavy. Piš jen o tom čemu rozumíš a co jsi sám vyzkoušel, jinak budeš dostávat po čumáku jak na Prodance, tak i tady.

Re: Rada audio system maly,vykony, live

Srovnání je nasnadě – proč si myslíš, že by to na vsi mělo hrát nějak hůř? Jako abys tam okradl ty vidláky?
Chováš se velmi neslušně každým coulem george, a o tom co jsem zkoušel víš prd, tak nevymejšlej strašný lži.
Nedělá to totiž nic jiného, než poškozování prestyže nás obou.

Re: Rada audio system maly,vykony, live

Ja by som sa spýtal, pre akú kapelu to má byť? Vonkajšie acie , alebo len acie vo vnútri, alebo aj  vonku aj vo vnútri?  Osobne hrám v jednej zábavovej kapele a na svadbách a zábavách nehráme tak nahlas ako na nejakom Rockovom koncerte. Sám som pár akcií aj zvučil a z dvomi silnými basmi 18x400 18g400 a pod by sa tých 600 ľudí mohlo dať zvládnuť. Samozrejme bez nejakej rezervy. Jasne že so 4xsubmi to bude mať lepší tlak, ale je to podmienené dobrými zosíkmi.

Příspěvky [11]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Rada audio system maly,vykony, live

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£