Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Monacor SPH-210 nebo Beyma 8WOOFER/P

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: Monacor SPH-210 nebo Beyma 8WOOFER/P

Dobrý den,
jsem začátečník a chtěl bych Vás zkušené poprosti o radu ohledně výběru reproduktoru do subwooferu. Rozhoduji se mezi těmito, ale nevím který vybrat popřípadě mi poraďte uplně jiný za rozumnou cenu. A ještě bych se chtěl zeptat jestli by se našel někod ochotný kdo by mi poradil s výběrem vyhýbky, návrhem ozvučnice a umístěním bass reflexu. Předem děkuji za rady a omlouvám se za stupidní dotazy.:uui:

Re: Monacor SPH-210 nebo Beyma 8WOOFER/P

z těchto žádný. vyber si nějakej subwooferovej reprák a ne basák. Výhybku nepotřebuješ, bude ji obsahovat už modul pro SW. Třeba takto:
http://www.europe-audio.com/Producten_c … p_A_ID=253
Reprák bych si vybral větší, za malý prachy by snad mohlo dobře fungovat tohle
http://www.europe-audio.com/Product.asp?Product_ID=7111
můžeš ho dát třeba do 80l skříně s BR 100mm/250mm, ale šel i by do menší skříně,a le nepůjde tak dolů.

Web

Re: Monacor SPH-210 nebo Beyma 8WOOFER/P

díky, ale tohle je pro mě trochu Amerika...

Re: Monacor SPH-210 nebo Beyma 8WOOFER/P

tak v tom případě nevím co chceš. Čekáš, že ti to tu někdo naservíruje až pod nos včetně nářezovýho plánu desek a soupisu šroubků co si máš koupit? Nevím, co bys k tomu chtěl víc

Web

Re: Monacor SPH-210 nebo Beyma 8WOOFER/P

to je stejný jako když si chci koupit škodovku a ty mi poradíš mercedes...ale já jsem tušil že to neni dobrej nápad ptát se na tolik věcí najednou protože se bohužel nenajde tak ochotnej a vstřícnej člověk, kterej by mi ohledně toho poradil...

Re: Monacor SPH-210 nebo Beyma 8WOOFER/P

ne, to neni vubec stejný.

Web

(upravil Peto77 19. 6. 2011 22:22)

Re: Monacor SPH-210 nebo Beyma 8WOOFER/P

Milan Ti neradil zle, ale ak chceš niečo lacnejšie tak napr:SUB W-20.39 alebo Sub Monacor máš tam všetko čo si chcel.

(upravil Milan 20. 6. 2011 11:13)

Re: Monacor SPH-210 nebo Beyma 8WOOFER/P

Péto, ono by neškodilo, kdyby sis taky zkusil co to dělá, než někomu něco poradíš. Neříkám, že by se ta skříň nedala odladit, ale tak jak to tam má on... A i ty BR jsou poddimenzovaný. Frekvenční průběh je tragickej. Sice to trošku dohnalo špatou citlivost, ale za tuhle cenu? Ten Dayton je o podělanejch 600 dražší, má mohem větší plochu, výchyku, cívku a hlavně citlivost. Takže je vlastně mnohem levnější....A pokud vím, ten Visaton už se nevyrábí, ale W200 zrova taky není ukázkovej sub.

http://s4.postimg.cc/6dhbxwy0p/1007_bez_nazvu.jpg

Web

Re: Monacor SPH-210 nebo Beyma 8WOOFER/P

Milan ja viem, že tvoj návrh je lepší a viem aj to, že to čo som poradil nie sú žiadne subwoofre, len som chcel dať alternatívy. Máš pravdu, nemal som to robiť a napísať iba Milan Ti neradil zle smile čo som pôvodne chcel.

Re: Monacor SPH-210 nebo Beyma 8WOOFER/P

ne, o to nejde, v pohodě, ale ten návrh s tím Monacorem se mi fakt moc nezdá, ale dalo by se to udelat jinak, líp. Mě se je prostě zdá, že je škoda vyhazovat peníze a kvůli ušetření 600Kč stavět něco s tak mizerným výkonem. Pokud to teda nemá být do kumbálu k pc

Web

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Monacor SPH-210 nebo Beyma 8WOOFER/P

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£