Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » planujem kupit nove reproduktory

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

Téma: planujem kupit nove reproduktory

Dobry den prajem,
momentalne vlastnim domace kino Sony DAV-SB 100. Nic extra to neni, a nema ani HDMI ani opticky vstup. Preto som sa rozhodol ze si ho vymenim za nieco lepsie, viac moderne. Moj LCD televizor dokaze prehrat filmy aj mp3, takze DVD prehravac nepotrebujem. Rozmyslam ci kupit k tomu televizoru nejaky "PC" set reproduktorov napr. Logitech Z-5500 s optickym vstupom a dekoderom DTS a DD.
Druha moznost je ze kupim AV receiver plus nejake lepsie stlpcove repraky 5.1, ale tam su uz aj vyssie ceny. Moja izba je mala, zhruba 10 m2, a byvam v baraku. Ide mi aj o to aby tie reproduktory hrali kvalitne a dynamicky aj pri nizkej hlasitosti, aby som vecer nerusil susedov. Som ochotny za ne zaplatit dokopy aj s receiverom maximalne 700-800 eur ( som zo Slovenska). Prosim napiste svoje nazory a skusenosti o reprakoch resp. poradte mi aj konkretne co by som mal kupit. Aj na filmy v DTS aj na hudbu mp3 by som ich pouzival.
Dakujem

Re: planujem kupit nove reproduktory

... požadavek dynamicky při nízké hlasitosti v 5.1 nabádá k jediné radě: Přestat koukat na televizi a více číst ...

(upravil gabeez 25. 5. 2011 17:18)

Re: planujem kupit nove reproduktory

Takze jedna moznost je, ze zatial si kupim len receiver a 2 stlpove repraky, napriklad vyhliadol som si Yamaha RX-V465 + JBL E80. Tie JBL hlavne preto ze sa mi pacia vyzorovo. Co na to poviete?
A ked casom by som chcel este dokupit k tomu repraky a rozsirit na 5.1 tak dobre to bude zniet? nebude vadit ze to nie je set 5 rovnakych reproduktorov?
Ja som narocny co sa tyka zvuku vo filmoch, sledujem vacsinou filmy s DTS 1500kbs..

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » planujem kupit nove reproduktory

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£