Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Smetiště » Subwoofer EYEPOWER

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 28 z 28]

Re: Subwoofer EYEPOWER

A ta "civka" s chladicem je super big_smile

Re: Subwoofer EYEPOWER

Boha jeho to je strašný. Takový lepenice jsem nedělal ani já, když jsem byl v tvým věku.

Jinak ta vrtulka z toho papíru, ty vole, tak ta mě dostala. Takové harakiri jsem teda dlouho neviděl. Jinak nechápu proč chladíš i to trafo, to taky hřeje jak sviňa? Něco je pak špatně.

Jinak mám stejný názor jak kluci, po dlouhý době jsem zase někdo zavítal, ketrý to tu na chvilku svými výplody oživí a i pobaví. Ale na druhou stranu změň přístup, nebo dostaneš BAN. Takhle se prezentovat a být za vola, tak sklopím ocas a jdu pryč.

Apropós ta cívka je trafo. Ještě by to chtělo pořádek v terminologii. Studuj, studuj, studuj,.... Pak za nějakých pár let, až zmoudříš, přijď znova. A uvidíš, že se budem bavit hned na jiné úrovni.

Re: Subwoofer EYEPOWER

j_paseka: chtěl jsem poradit, ale nevadí no. Už to trafo netopí, s tim chladičem je to v naprosto normlání teplotě.

Re: Subwoofer EYEPOWER

Jistě ale musíš mít páru o čem se chceš bavit. Viz. s tím zesilovačem, řekli Ti, že je pro hlásné účely a kvalitou přednesu je na tom bídně a ty jsi furt tvrdošijně trval na tom, že jej chceš použít. Místo aby jsi sehnal "normální" zesilovač.
Nebo tady, kde sis spletl dva pojmy. Cívka a trafo jsou dvě úplně rozdílné el. součástky. Ikdyž obě jsou navinuté z drátu. Jako chce si to prostě osvojit základy, přesně vědět co chci, a formulovat problém takovým způsobem abych si nenadělal ostudu. I na psaný projev se tu hledí, a je to jakási vizitka přispěvatele.

Re: Subwoofer EYEPOWER

Tak mi začíná odcházet reprák, asi to s tou středící membránou nebyl dobrej nápad, ale za těch 23 Kč mi to stálo... Reprák čim dál tim víc při basech šumí... No nevadí, dík za rady a neberte to jako provokaci, prostě dělám kraviny no smile

Re: Subwoofer EYEPOWER

Tak jsi ses snad už poučil, že takto né. A příště takové bejkárny dělat nebudeš.

Re: Subwoofer EYEPOWER

Napoj ho na AZK052 co mas. Urcite prestane sumiet.

(upravil j_paseka 11. 5. 2011 21:00)

Re: Subwoofer EYEPOWER

Yeayer: Jestli to s elektronikou myslíš vážně. Koupil bych si nějakou kvalitní knížku nebo prohledej web všude je dost informací. Jen umět hledat, co je důležité. Tam se dočteš zpoustu zajímavých věcí, které budeš jistě v tomto oboru potřebovat.
Až načerpáš nějaké základní poznatky. Pak bych se pustil do nějakého jednoduchého zesilovače na bázi IO, v EZK je solidní výběr. A s postupem času, jak budeš nabírat vědomosti bych se pouštěl do složitějžích zapojení.

Chce to trpělivost a čas, za čtrnáct dní to sice nebude. Ale za pár let jistě ano, a nasbírané zkušenosti a poznatky z x-let praxe, jsou přece k nezaplacení.

Příspěvky [21 až 28 z 28]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Smetiště » Subwoofer EYEPOWER

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£