Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » Vhodny reproduktor

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Vhodny reproduktor

Dobry den prajem neviete mi poradit, ktory reproduktor by sa najlepsie hodil do reprobedne pre auto subwoofer s vnutornym objemom 32L moze byt 25cm-30cm. Napajany bude 250RMS 4Ohm. Lebo momentalne tam mam ARN6614 a rad by som to vymenil nakolko bedna je z 25mm tak nieco znesie. Dakujem.

Re: Vhodny reproduktor

http://beyma.sk/index.php?page=shop.pro … ;Itemid=26

Re: Vhodny reproduktor

Nevím. S tou Beymou bych byl opatrný.  Měl jsem Power 12, krmeno Mac Audio (600W) a ta Beyma to trochu nedávala. A to se u ní píše 500W sin, i většina lidé zde na foru psala že ten zes by měla zvládnout v pořádku, ale nezvládala. Pomohla až úprava z ACčka (což zde poměrně hodně odsuzují), ale zvuk se posunul o třdu jinam. Teď tam mám pioneera, typ ti z hlavy neřeknu, ale i přesto že má psaných 400Wsin, zvládá o dost víc, než ta Beyma.

Re: Vhodny reproduktor

a co třeba Visaton TIW200? není to sice autoreprák, ale v tomhle objemu zahraje určitě lépe

Re: Vhodny reproduktor

Power 12 som mal možnosť vidieť so Z2200 - výkon slušný, no kontrola zo strany toho zosilňovača žiadna sláva teda, okrem toho čo by mal púšťal na výstup kadečo iné. Navyše nebola tam žiadna možnosť nastaviť subsonic, ktorý je v prípade tohto reproduktora nutnosťou.
Následne bol Z2200 vymenený za Fearless čosi, ten už mal subsonic, kontrola sa trochu zlepšila, ale stále žiadna sláva.
S kvalitným zosilňovačom a subsonicom nastaveným na 35-40Hz by to repro vydržalo 500W RMS podľa mňa v pohodke.
Navyše on písal že do toho bude púšťať 250W...

Re: Vhodny reproduktor

Ked uz tak skor TIW250, nie je o vela drahsi od tej Beymi. Ale zase som ho nepocul, Mam TIW200 a  viem, ze nizko velmi neide, ale zase ma o to lepsie podanie, aj ked momentalne poputuje moj Rodek Sinclairovi na opravu, potom by som vedel povedat viac. Kebyze znova kupujem, tak urcite tu velakrat zmienovany Peerless XXLS 10.

(upravil mechanik 7. 2. 2011 23:17)

Re: Vhodny reproduktor

TIW200 ide parádne hlboko ked má dostatočný objem a BR, než ho vymeníš tak ho skús aspon v 50L a BR naladiť niekam tesne pod 30hz, určite budeš spokojný  http://www.visaton.com/en/high_end/tief … 0xs_8.html

Re: Vhodny reproduktor

Tak skoro to urcite nebude:D Menit ho nechcem, lebo nemam dovod, mne do auta uplne postacuje, nepotrebujem mat extremne tlaky v aute

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » Vhodny reproduktor

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£