Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Autohifi » Subwoofer Fli help

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 37 z 37]

Re: Subwoofer Fli help

Pak věř výrobci a dodrž jeho plán.... Boom efekt bude zaručenej wink.

Re: Subwoofer Fli help

poradne duneni nie je to iste ako mega bass, a ani jedno z toho nie je to isté čo dobré basy.

Re: Subwoofer Fli help

Humus... Ale on z toho vyrastie. Možno.

Web

Re: Subwoofer Fli help

no, ja jsem calibrose pochopil tak, ze mel dva tyhle reproduktory v bedne 85l a pote, co jeden odpalil, chce vyrobit novou ozvucnici uz jen na jeden reproduktor? pri zachovani stejnych vibraci do sedacek jako pri pouziti dvou techto repro...
pokud je tato uvaha spravna, tak je nejlehci koupit ten odpaleny reprak.

pokud neni spravna, tak mi stale neni jasne, co bylo odpaleno. prijde mi, ze byl odpalen nejaky clanek soustavy a ze calibros chce, aby to hralo stejne jako pred tim i bez te odpalene soucasti...

Re: Subwoofer Fli help

no, bedna ma jedna komora 85 litru a jsou tam dve.predstav si obdelnika ten je ve vnitr prepazeny aby kazdy mel svou komoru. ano jeden jsem poslal d luftu nevim jak se mi to povedlo. od te doby co je venku tak tento mi prijde ze hraje mene kdyz je tenjeden vyndany.. na tento jsem nehral hral jsem jenom na jeden z duvodu ze zesilovac neumi hodit dvakrat mustek i kdyz je to 4 kanal.

Re: Subwoofer Fli help

Celé o hovne. Ani besný pes nechápe, čo píšeš. Jasné, že to hrá menej... Mám takú skúsenosť... Mám auto, 4 valec, dve indukčné cievky... Každá na dva valce. Jedna mi odšila, teda auto išlo iba na dva valce. Čo myslíš, aký bol výsledok? Asi ten, že auto ťahalo menej... Odjebal si jeden reprák z dvoch? Aký je výsledok? Musí to hrať menej... Ak chceš niečo rozumné, sprav tu posraný 50-55 litrovú bedňu s bassreflexom o priemere 10cm a dľžke 10-15cm a HOTOVO!!

Web

Re: Subwoofer Fli help

aha, no tak udelej jednu bednu jak ti pise DeadMAN, bude to lepsi (dejme tomu ze i cistsi a presnejsi) nez to mas ted, ale stale nedosahnes kyzeneho puvodniho efektu...
pokud opravdu vyzadujes vibracni sedadlo, tak bude asi nejlepsi koupit si novy (stejny) reprak namisto toho odpaleneho

Re: Subwoofer Fli help

Dal som si tú námahu, a pozrel som sa na to. Žltá a červená čiara sú 2ks repro v 85 a 170L bedni (stále z popisu netuším akú bedňu má) a zelená je 55L bedňa, bassreflex 10 cm priemer a 5 cm dľžka. Ak to takto spraví, bude to ešte lepšie ako predtým s dvomi kusmi.
KONIEC. Choď už makať, postav bedňu a teš sa.

http://s4.postimg.cc/ikirqlr95/117_fli.jpg

Web

Re: Subwoofer Fli help

DeadMAN: myslíš že to nebude už aj na neho trochu dosť? big_smile

Re: Subwoofer Fli help

Nebude... smile Nepodceňuj basový maniaky...

Re: Subwoofer Fli help

není to ladění trochu vysoko? asi bych ten basreflex trochu prodloužil...

Re: Subwoofer Fli help

viem o človeku (basový maniak) ktorému nevadilo že subwoofer mal namiesto bassreflexu len výrez v doske, takže nie, nebude to vysoko lol

Re: Subwoofer Fli help

Proč si nekoupíš nebo nepostavíš pořádný (kvalitní) subwoofer a mrháš čas i peníze za takové paskvily?

Web

Re: Subwoofer Fli help

Protoze sam rekl, ze chce duneni a ne normalni, slusny zvuk....

Re: Subwoofer Fli help

calibros:sub duní vtedy ak má na fr.char.hrb,to znači že v istom fr pásme hrá s vyššou citlivostou...a to je na rit.Ten reprák daj do uzavretej a bude hrat tak ako má.

Re: Subwoofer Fli help

ALE ON NECHCE ABY TO HRÁLO JAK MÁ!!! Prostě chce hluk, tak ať ho má, co je na tom nepochopitelnýho?

Re: Subwoofer Fli help

Chce dunenie, presne tak ako drvivá väčšina tuzerov. To čo sa nám zdá nepočúvateľné a bolí nás z toho hlava, sú pre nich basové orgie. Osobne by som ale ajtak preďlžil nátrubok čo navrhol DeadMAN aspoň na dvojnásobok

Příspěvky [21 až 37 z 37]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Autohifi » Subwoofer Fli help

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£