Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Autohifi » Subwoofer Fli help

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 37]

(upravil calibros 2. 1. 2011 23:07)

Téma: Subwoofer Fli help

Dobry den , jsem tu momentalne novy.

Potrebuji od Vas radu. Vlastnim subwoofer fli 12. 1000 watt max RMS 300. Doporuceny objem ozvucnice na tento sub. je 53 l. Ja mam 85 ma to nejaky vliv na hrani ze to hraje malo a poradnenebasuje??

Dale se chci zeptat zda tu neni nekdo kdo by mi pomohl navrhnout bednu a jakou bednu , zda zavrenou,s BR nebo snek.

Je to do auta opel calibra. ja uz nevim jak udelat aby to poradne hralo jsem z toho zniceny.

Zesik k tomu Audion 1400watt max plus kapacitor 1F audion. reproduktor sub. Fli 12 1000watt max RMs 300.

Odkaz na parametry http://www.autoradio-prodejce.cz/subwoo … quency-12/

Prijde mi v aute ze to nehraje tak jak ma. drive mi to hralo pekne nez se jeden odpalil tak jsem mutrosku ubral gain. poradte co mam udeat abyto hralo tak jak ma.dekuji vsem dekuji za odpvedi.

Jo jeste jsem chtel sdelit toto,obcas chcete vedet na co to chci tak do auta a aby do pekne dunelo .. dekuji panove

Je tu prosim nekdo ochotny kdo by mi poradil s tou ozvucnici prosim prosim.ja totiz vubec nerozumim tem programum na simul.ozucnice.ja jsem z toho uz hotovej.preji hezky den

Re: Subwoofer Fli help

Tie parametre sú na prd. Za prvé nie sú určite presné, za druhé ich je málo. Sprav ozvučnicu takú, ako odporúča výrobca a hotovo.

Web

Re: Subwoofer Fli help

No prave to ja nevim jakou mam postavit,ja dostal jenom repro ale pokusim se zjistit jestli zjistim poradite nekdo?moc prosim dekuji.

Re: Subwoofer Fli help

Nájdi/zisti si rozmery továrne bedne, do ktorej sa ten reprák dáva...

Web

Re: Subwoofer Fli help

ale je mozne ze origo bedna je naprd ja bych chtel orpravdu velke duneni, tady na foru jsem koukal ze je to snad podle bassreflexu nebo tak jsem na to amater tak se ptam vas. jinac uz na tom pracuju a do 10 minut to budu mit.v anglictine jestli to nevadi.kdyztak nejaky dily zkusim prelozit ja anglicky moc neumim:(

Re: Subwoofer Fli help

Chceš veľké dunenie? 50l bedňa, bassreflex s priemerom 12cm, dľžka 10cm, dunenie zaručené smile

Re: Subwoofer Fli help

For Kocur:no takhle to vypocitas z hlavy?? ne ted opravdu uz mam parametry tak ja to nahodim sem na net

Re: Subwoofer Fli help

Odesilam sem co jsem uploadoval o tom repro tyka se to subwoofer fli 12 je tam i 10.

http://leteckaposta.cz/282110184

Ja z toho moudry nejsem bohuzel prenechavam to profikum.aby ste si nemyslely ze proto neco neudelam klidne se ptejte nebo reknete co mam udelat.rad spolupracuji

Re: Subwoofer Fli help

Výrobca odporúča 42litrov, bassreflex s priemerom 7,62cm a dľžkou 25,4cm big_smile
to o niečom vypovedá...

Inak parametre tam nie sú smile

(upravil calibros 3. 1. 2011 19:36)

Re: Subwoofer Fli help

To prosim znamena co?jak rikas ze to neco znamena:) nepochopil jsem to

A parametry tam jsou co vsechno potrebujes?za parametry

(upravil KocuR 3. 1. 2011 23:36)

Re: Subwoofer Fli help

TS parametre, teda Qts, Qms, Qes, Vas, fs, potom Sd, Le a Re

V tom PDF je len RMS príkon, potom nezmyselné údaje ako minimálny príkon, špičkový príkon a frekvenčný rozsah, ktoré nielenže ti o reproduktore nepovedia nič, ale navyše sú vrcholne bezpredmetné a montážne parametre - hľbka a priemer. To je fakt málo na to aby si tomu reproduktoru navrhol správnu ozvučnicu.

A o čom vypovedá tá odporúčaná ozvučnica? Podľa mňa o tom, že ozvučnicu treba vďaka vysokému Qts ladiť celkom hodne nízko, a že výrobca serie na to že ten BR ti bude prdieť (ten priemer by stačil tak pre 20cm repro, nie pre 30cm)

Re: Subwoofer Fli help

no jaky subwoofer by jsi mi treba jiny doporucil nejake jine znacky , kazdopadne bych tento sub chtel nejak vyuzit...

Re: Subwoofer Fli help

Jestli chceš aby ti to pořádně dunělo, tak si postav bednu co radí výrobce, dodrž objem a velikost nátrubku. A jestli chceš aby si ho příště jen tak neodvařil, tak nebuď hluchej, nebo použij subsonickej filtr, když ti jde jen o dunění.
Kamarád má takového FLI sráče v galantovi a pěkný seno. Něco málo to hraje, ale na to, že je to 15" tak pěkný prd.

Re: Subwoofer Fli help

takze mam poridit jiny subwoofer poradte mi jaky bych mel poridit nic draheho neco za dobrou cenu a dobry vykon

Re: Subwoofer Fli help

Calibrosi: Jestli ti to nestačí, pak ti nic jinýho nezbývá. Ten FLI je neskutečný hnůj.
Tady ti asi nikdo kloudně neporadí, moc lidí tu dunění nemá v lásce smile. Radím ti, zajdi na www.ahifi.cz a zkontaktuj pana Šudáka, je to velice ochotný pán. Pověz mu co chceš a za kolik to chceš, rád ti vše zodpoví.

Re: Subwoofer Fli help

Co se týče odpálení toho prvního basáku a slabýho basu - jestli v tom neměl prsty zesilovač "Audion 1400watt". Aby to nebylo něco takovýho : http://amp-performance.de/412-First-Aus … -4400.html

Re: Subwoofer Fli help

ahoaj to je jiny zesilovac.je tozajimave ze to slabe basuje no.

Re: Subwoofer Fli help

Pridavam tady dukladne technicke parametry... jeslti to pomuze http://www.audiorepaircentre.com/wp-con … y_subs.pdf

Re: Subwoofer Fli help

50L, bassreflex priemer 10cm, dľžka  10-15cm. Tak ako písal KocuR. A budeš spokojný.

Web

Re: Subwoofer Fli help

posledni upozorneni nebo zdurazneni ze chci aby to poradne dunelo jak tady psal vas kolega ze nemateradi nekteri mega bass ale ja si to vychutnavam:)musi to rozechvet sedacky.. to mi delalo predtim.

Příspěvky [1 až 20 z 37]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Autohifi » Subwoofer Fli help

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£