Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » subwoofer JAMO 1810

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

Téma: subwoofer JAMO 1810

Dobrý deň,vopred sa ospravedlňujem za laický dotaz.V sobotu mi odišiel subík Jamo,ktorý slúžil doteraz k spokojnosti asi 4 roky.Používaný výhrane domácemu kinu z ostatným obednením Jamo rady 7 a rec.Onkyo 503.Počas pozerania filmu,chvíľu pred koncom tak trocha zachrčal a bolo ticho.Začal som to riešiť až v nedeľu.Skúšal som testovacie signály a stále ticho.Pre istotu som to pripojil aj k druhej -stereo aparatúre a nič.Tak som ho rozobral a na moje prekvapenie zhorené trafo aj kus DPS.Takže asi neopraviteľné,alebo by bola suma opravy bola príliš veľká.Vlastná otázka znie,oplatí sa výkonový modul zosilňovača nahradiť niečím iným?Bedňa a vlastný reprák je nepoškodená.Podľa manuálu je repro dimenzované na cca 100W,ale žiadne bližšie údaje som o nom nezohnal,na vlastnom šasi je len nejaký číselný kód,ktorý som zabudol opísať.Zaujímavé bolo,že som tam nenašiel žiadnu poistku-zapínanie bolo vyriešené automatikou po príchode signálu z rec. Subík nemal žiadny vypínač alebo možnosť vyradenia tejto automatiky.Mohol sa ten "spínač časom unaviť"a to bolo príčinou zhorenia?Žiadne zmeny zapojenia a používania sa nedialy asi tak rok čo som prehadzoval káble.Ďakujem .

Re: subwoofer JAMO 1810

Detailne a kvalitne odfoť vnútro subu, plošáky čo tam sú, reprák.... Potom budeme vedieť viac.

Web

Re: subwoofer JAMO 1810

OK,cez víkend sa to pokúsim znova rozobrať a nafotiť.Skôr sa k tomu nedostanem.

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » subwoofer JAMO 1810

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£