Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Kompletní návrh celého Subwooferu s Vyhýbkou a Zdroji

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Kompletní návrh celého Subwooferu s Vyhýbkou a Zdroji

Prosím o kompletní radu a návrh subwooferu, který bych chtěl dimenzovat následnovně: a)návrh nějakého zesilovače (s IO nebo i bez,nebo i s operačnimi zesilovači)100~150W, b)aktivní přeladitelnou vyhýbku - (nevyznám se moc v těch srmostech ale prej je dobrej dolnopropustnej 12dB/okt), c)zdroj symetrického napájení,jak pro vyhýbku, tak pro zesilovač

JSEM OPRAVDU VELKÝ AMATÉR CO SE TÝČE ZESILOVAČŮ A DĚLÁM ROČNÍKOVOU PRÁCI VE ŠKOLE,TAK BYCH POTŘEBOVAL OPRAVDU POMOCI!!
Nečekám, že mi dáte hotové návrhy nebo tak něco, jen bych potřeboval radu, či alespon schéma některých z těchto věcí. Já už si pak DPS udělám sám.

Re: Kompletní návrh celého Subwooferu s Vyhýbkou a Zdroji

sprva toto http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=12196 a potom povedz ako to hraje big_smile

(upravil Thomasso 26. 11. 2010 11:58)

Re: Kompletní návrh celého Subwooferu s Vyhýbkou a Zdroji

Vyber si nieco zo zoznamu Diy projektov, a ked budes mat otazky tak skus sa obratit priamo na tych kontrukterov!

Co sa tyka zosilnovacov, priamo tu na fore je sekcia so zoznamom zosilnovacov pre domacich kutilov.

Re: Kompletní návrh celého Subwooferu s Vyhýbkou a Zdroji

spíše než se zesilovačem, bych potřeboval poradit s vyhýbkou,jakou mám použít atd.. ale chtěl bých aktivní a aby byla přeladitelná

Re: Kompletní návrh celého Subwooferu s Vyhýbkou a Zdroji

A nebo víte co,nejlepší by byla tahle vyhýbka,ale potřeboval bych ji od někoho zkušenného odělit od zbytku zesilovače a aby mi byl schopen napsat kde je + kde - kde IN a kde OUT, pač říkám sem amatér a neumím si to z toho schématu určit!
DÍKY MOC VŠEM!!
http://chrudim.cz/tuning/interier/sub_zesilovac/schema_blokove.gif

Re: Kompletní návrh celého Subwooferu s Vyhýbkou a Zdroji

V prvom príspevku píšeš o zosilňovači a preladitelnej výhybke. V príspevku 5 máš tie dve veci dokopy, tak načo to chceš deliť? Mimochodom mám to doma postavené a funguje to celkom v pohode.

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Kompletní návrh celého Subwooferu s Vyhýbkou a Zdroji

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£