Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Oprava Koss Porta Pro

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Oprava Koss Porta Pro

Ahoj,

chtěl bych se zeptat jestli někdo tušíte, jak napájet Koss Porta Pro na jack. V kabelu jsou 4 drátky - v každé části bužírky 2. Zelený + bronzový, v druhé části červený + bronzový. Díky za radu.

Re: Oprava Koss Porta Pro

Změřit a identifikovat co je co.

Web

Re: Oprava Koss Porta Pro

Dík za radu,ale moc mi nepomohla. Nevím jaké hodnoty mám naměřit na kabelech ani kam je napájet.

Re: Oprava Koss Porta Pro

Tak to svěř odborníkovi.
Není jednotná norma barev ve sluchátkovém kabelu, často se to liší i u jednoho výrobku různých sérií.

Web

Re: Oprava Koss Porta Pro

Tak trochu logicky,ne? Jak pises jsou tak dve buzirky tj, dva draty (kazdy ma uvnitr zase dva dratky), od kazdeho sluchatka jeden.To snad ani spatne zapojit nejde.Spojil bych ty "bronzove" a dal na "-" jacku, zeleny a cerveny pak vyzkousel ktery bude na jack "L" a ktery "R" kanal. Pokud ti tohle nebude jasne tak to dej radsi nekomu kdo se v tom vyzna vic, jak pise Sendy.

Re: Oprava Koss Porta Pro

Drátky jsou smaltované tak se nediv, že ti na nich zpočátku nebude držet cín. smile Zrovna minulý týden jsem tyhle Kossy opravoval...

Re: Oprava Koss Porta Pro

Máš tři možnosti:
- opravit si to sám
- poslat to do servisu - KOSS má doživotní záruku Bude to za 300, ale dají ti tam nový celý origo kablík
- pokud zavrhneš předchozí možnosti, mohu ti na to mrknout. Už jsem to párkráte dělal...

Re: Oprava Koss Porta Pro

v podstate ti to x-hibit řekl, presne takhle jsem opravil dvakrat kamaradovi shenheisery, vůl přišláp kabel , rozflákal samici jacka v noťasu a vyškub právě tyhle barevný kábliky z jacka ..

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Oprava Koss Porta Pro

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£