Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Dotaz na zesilovač jpa 100 od Jožiho

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

(upravil BOSS VM 31. 7. 2010 17:36)

Téma: Dotaz na zesilovač jpa 100 od Jožiho

Zdarec lidi mám dotaz jestli lze nahradit v tomto zesu http://zosilnovace.eu/JPA100/JPA100schema.png tranzistory KF470 a KF469 za nějaké jiné? Tyto trandy sou těško dostupné:-( díky za odpovědi;)

(upravil joži 31. 7. 2010 18:54)

Re: Dotaz na zesilovač jpa 100 od Jožiho

kurva to je snad zlý sen! v cechách mate neskutočné možnosti zohnať KF469/470 a vy to chcete nahrádzať.  ja s Vás fakt nechápem, snaď denkl ich nemá? Aldax ich nemá?

Aldax má navyše aj rýchl Sanyo trandiky, dali by sa tam dať aj tie. Možno bude treba kompenzovať. Ale to už nebude JPA100 s tými parametremi ako je na stránke

Web

Re: Dotaz na zesilovač jpa 100 od Jožiho

Klidně můžeš použít BF469/470 to je ekvivalent, fy. Phillips.

Joži klid, asi u vás je to se součástkama horší, ale nemusíš se rozčilovat. Však BOSS VM to myslel dobře.

Re: Dotaz na zesilovač jpa 100 od Jožiho

Nedelal nahodou philips 471/472? Je to to samozrejme to same jak zminovane KF. Jinak by me zajimalo kde by jsi chtel original philips sehnat? Sem s tim! To uz spis sezenes ty KF.
V bazaru nabizim BF472 ,roky doma skladovane, jsou to jeste origo philips a ne sracky jake koupis dneska ,CDIL a podobne..  Klidne mimo prodej vymenim za nejake philips BF471,mam jich dost.
KF pokud vim ma Denkl, otazka co ti prijde kdyz je objednas dobirkou.. Dalsi mozna nahrade je jeste 2SB649/2SD669 ,ale to uz taky bude mozna potreba zmena kompenzaci.

Re: Dotaz na zesilovač jpa 100 od Jožiho

Tak s tim Phillipsem jsem to asi přehnal, ale je to jedna z variant pro zamenu za ty KF-ka. A ano, ty už se dneska s těží dají sehnat.

BOSS VM: Kontaktuj sinclaira (Aldax), ten ty KF-ka určitě bude mít. Taky jsem je u něj objednával.

Re: Dotaz na zesilovač jpa 100 od Jožiho

Lidi díky, nechtěl sem nikoho rozčílit, jen v obchodech co znám a od kud nakupuju tak tam je nemaj, doma bohužel zásoby nemá, tak sem se chtěl zeptat na nějaký jiný co by se tam dal dát. Vidím ovšem že půjdou sehnat tak je zkusím objednat z Aldaxu popřípadě z Denklu. Děkuji za pomoc:-)

Re: Dotaz na zesilovač jpa 100 od Jožiho

nějaké 469-ky mám vytahané z TV videozesilovačů. Staré letité kousky, určitě to nebude šikmooká šepleď. 470-ky ale nemám.
Stačí se ozvat

Re: Dotaz na zesilovač jpa 100 od Jožiho

Sinclair má, dohodni sa s ním...

Web

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Dotaz na zesilovač jpa 100 od Jožiho

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£