Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » U rádia nefunguje zřejmě zesilovač

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: U rádia nefunguje zřejmě zesilovač

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti s touto závadou. Mám rádio u kterého nefunguje výstup na reproduktory a ani na sluchátka. Myslím si, že je špatný zesilovač, protože na displeji se rádio tváří, že funguje jak klasická FM stanice, tak USB disk a CD. Nemá někdo zkušenosti s touto závadou? Nebo jestli někoho napadne nějaký tip, tak budu rád za každou radu. Napsal jsem to velmi jednoduše, tak snad pochopíte, co mám na mysli. Děkuji za odpovědi. wink

Re: U rádia nefunguje zřejmě zesilovač

... jak se rádio tváří, že funguje? -> svítí? big_smile

celkem dobrý začátek je napsat výrobce a typ simulanta ...

- z USB a CD přehrává? -> problém je v tuneru nebo těsně za ním - co se signálové cesty týče ...
- zvuk nevydá ani z jednoho zdroje signálu -> vadné něco mezi zdrojem a reproduktory / konektorem sluchátek (takových příčin může být hodně)

myslíš, že máš dost znalostí, zkušeností a vybavení na opravu ?

... jinak mě tvůj dotaz připomíná jiný
-> auto nechce nastartovat, podle přístrojovky to vypadá, že by chtělo - co by mu mohlo být ? wink

(upravil Michelin1 3. 8. 2010 11:12)

Re: U rádia nefunguje zřejmě zesilovač

Pokud si troufáš na rozdělání a nemáš moc znalostí, vyzkoušej jen konektor sluchátek.Může být"slepený"kontakt rozpojování reproduktorů při poslechu na sluchátka.
Sluchátka nemusí hrát

(upravil ventylek 3. 8. 2010 12:39)

Re: U rádia nefunguje zřejmě zesilovač

No. Nejen že svítí, ale i načte CD i flash disk a běží čas přehravané stopy.
Za neuvedení výrobce se omlouvám, mohl sem ho napsat hned do úvodu - Watson CO 1701mu

Zvuk nejde ani z jednoho zdroje signálu a ani z reproduktorů a ze sluchátek. Právě proto, že příčin může být hodně, se ptám, jestli s tím nemá někdo zkušenosti.

Znalosti a zkušenosti by nějaké mohly být, s tím vybavením už je to horší, ale nechce se mi to radio vyhazovat, tak jsem se chtěl zeptat.

Michelin 1 - Děkuju za tip, vyzkouším. Myslím si ale, že pokud by byl "slepený" kontakt tak by šel zvuk ze sluchátek nebo se mýlím?

Ještě jsem zapomněl dodat, že po připojení reproduktorů v nich jednou praskne.

(upravil babakus 3. 8. 2010 12:14)

Re: U rádia nefunguje zřejmě zesilovač

Pravidla!!! http://audioweb.cz/misc.php?action=rules

Doporučuji se v tom neštrachat a buďto to odnést do servisu, nebo dát někomu zkušenejšímu, kdo bude vědět kam šáhnout.

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » U rádia nefunguje zřejmě zesilovač

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£