Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwooferový zesilovač ZS-250

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [14]

Téma: Subwooferový zesilovač ZS-250

Zdravím.Má někdo zkušenosti s tímto zesilovačem?Nebo máte nějaký jiný tip v podobné cenové relaci?Pohánět s ním chci repro, VISATON WSP26S.

Re: Subwooferový zesilovač ZS-250

Tak trochu si myslím, že je toho basáku pro tenhle zesilovač škoda. Ale pokud nechceš investovat víc, asi ti nic moc jinýho nezbude...

Re: Subwooferový zesilovač ZS-250

Právě proto se ptám a nevíš o něčem adekvátním ale zaplatitelným?Limit by byl do 4k

Re: Subwooferový zesilovač ZS-250

Stím Visatonem jsem dělal sub a fakt hraje dost dobře. Jako konec jsem použil DPA280. Za 4.000.- se dá už složit slušný 100w zesák,i s výhybkou.

(upravil Kritik 25. 1. 2010 19:17)

Re: Subwooferový zesilovač ZS-250

Dostal jsem Sony subíček a právě zvažuji, že do něj koupím ZS-250 (bude u PC). Mám možnost ho koupit za 1700 Kč (fungl nový, včetně záruky). Ale k Visatonu bych ho nedával, jedině jako nouzovku.

Web

Re: Subwooferový zesilovač ZS-250

Lexx a jaký jsi použil objem a BR,jestli se můžu zeptat.Jinak moc díky za rady.Vona ta sleva asi nebude tak velká bezdůvodně!

Re: Subwooferový zesilovač ZS-250

Mám v Dexonu slevu  smile

Web

(upravil Milan 26. 1. 2010 15:25)

Re: Subwooferový zesilovač ZS-250

Pánové ušetřim vaše trápení. ZS-250 si kámoš koupil za dvojku v dexonu, takže s tim nějaké zkušenosti mám. Podle mě jediný, co z toho má cenu je trafo, elity a chassis. I když ne valnou,zbytek je hroznej odpad. Udělali jsme SW se SLS10 v BR a i tohohle repráku mi je mi k tomu líto. Ten zesilovač je přímo tragickej. Předzesilovač je ještě horší. Za mě nebrat, nebo maximalne fakt na nějaky ARN k PC na hry, ale raději bych se na to uplne vyfláknul, protože jako modul pro SW to nestojí ani za těch 1700....

Web

Re: Subwooferový zesilovač ZS-250

Milane,sice nerad,ale musím s tebou souhlasit. Pár kousků jsem už upravoval-nová vstupní část, jinak to fakt stojí za .....!

Re: Subwooferový zesilovač ZS-250

kdyby prodávali jen "chassis" za litr, tak udělaj líp.

Re: Subwooferový zesilovač ZS-250

Hmm, tak to kupovat nebudu. Stejně bych to poslal na tuning do Luhačovic a stálo by to další trojku.

Web

Re: Subwooferový zesilovač ZS-250

Jasně, na tenhle Visaton je to k prdu, ale zase co jinýho za tyhle peníze? Když bych stavěl nějakej low cost subík (např. s W 200, W 250, ARN 230 atd.), nejspíš by mi nezbylo nic jinýho než tohle ZS 250 použít.

(upravil Milan 30. 1. 2010 14:00)

Re: Subwooferový zesilovač ZS-250

mathes: no já bych se po zkusenostech s timhle na to radeji vykašlal uplne a zadnej takhle uplne lowcost bych nestavel. Je to škoda času i peněz, když vím, co je to zač. Podle me napřiklad takovej sub junior a LaMa je oproti tomuhle špička.
A když už hotovej, litr navíc za tohle bych určitě rád investoval. Aspon verim tomu, ze kdyz u tohohle člověk bude točit potakem propusti, ze neco uslysi. http://www.europe-audio.com/Product.asp?Product_ID=3260

Web

Re: Subwooferový zesilovač ZS-250

Ten modul má od základu 3 vady a to-1. Filtr jen 12db.
2. Malý výkon,jen 80w.
3. Vysoká cena.
Pokud, ten modul koupíš od někoho levně a dáš tam citlivé repro,popřípadě upravíš výhybku,tak to ujde. Celkem se mi osvědčil s Beymou 8woofer/P.

Příspěvky [14]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwooferový zesilovač ZS-250

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£