Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


[Zamknuto] (Stránka 4 z 4)

Audioweb.cz » Smetiště » Drobek - Velký Bordel

  Stránky: ««« 1 2 3 4

RSS

Příspěvky [61 až 74 z 74]

Re: Drobek - Velký Bordel

Drobek + XxX (boha jeho to je teda nick, ten uplne zavani tou potrebou bejt drsnej az na pudu, to uz z Drobka citim aspon naznak recese) - muzete si oba v tomhle podat ruce, achjo.

Re: Drobek - Velký Bordel

Drobek ja ti nehovorim ze som mal dakedy nejaku extra aparaturu. ale nevadi zivot je zivot a si celekm good

Web

(upravil siss 9. 10. 2008 1:13)

Re: Drobek - Velký Bordel

1: Ja mam MCrelatko.
2: Ja mam tranzistor.
1: Ty nemas tranzistor!
2: Tvoje MCrelatko je fuj!
1: Ty jeblina!
2: Ty zdochlina!
3: Uz prestante!
1: Ked on ma nasral, lebo hovori, ze ma tranzistor!
2: Moj tranzistor je na-poli!
1: Ja nechcem MCrelatko! A nebudem sa hadat! A nebudem! A nebudem! A nebudem!
2: Na-poli!
1: A nebudem!
3: Jezisi jeho!
2: Moj tranzistor, na-poli, je nanic.

Ma toto zmysel? Trosku sa nad sebou zamyslite a na riesenie tychto problemov si, prosim, najdite ine miesto.
Dakujem.

Re: Drobek - Velký Bordel

Ty nemáš MCrelátko! lol

Re: Drobek - Velký Bordel

Jo jo jo jo jo jo jo... 200x jo.

(upravil ondra Ch 9. 10. 2008 10:11)

Re: Drobek - Velký Bordel

Zase se plní disky na serveru vláknama, které jsou ůplně o ničem.........přestaňte žvanit a něco radši dělejte..stavte bedny, zesíky ať se tady konečně něco děje, takhle ta konference skončí v hnoji...........

Web

Re: Drobek - Velký Bordel

Tady se každej o něco snaží, ale ostatní na něj prostě serou. Viz http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=1075&p=8 mad

Re: Drobek - Velký Bordel

páč některý snahy jsou uplně k hovnu, jen má pár lidí potřebu je zase vyzkoumat.

Re: Drobek - Velký Bordel

myslim, ze takhle si vynucovat to, aby pro me nekdo druhej neco udelal, vymyslel a stravil u toho tu hodku u kompu mi prijde detinsky, zvlast kdyz ted dred ctu zpetne...

Re: Drobek - Velký Bordel

Nikdo si tu nic nevynucuje, ale přijde mi docela fér se ozvat, obzvlášť pokud jsem již daný problém řešil a vyřešil. Přečti si po sobě ještě jednou Zorgu a zamysli se. Opravdu je tohle ta správná cesta? Takže jsem udělal blbost, když jsem svoje know-how napsal do spousty jiných threadů? Jsme lidi sakra, tak si snad pomůžeme! I když pravda, jsme v ČR...to vlastně všechno vysvětluje. V tom případě pardon za celý tento příspěvek. hmm

Re: Drobek - Velký Bordel

Ale vždyť je tady všude spousta informací a předtím ti radili dost, tak nemusíš co pár h znova upínat... Já taky řeknu všechno co vím. Ale bohužel si vystačím s pár větama na celym audiu lol
Koukám, že mi admini smazali mou reakci na ozvučení tělocvičny. Pravda, ničemu jsem tím nepomoh, jen jsem brblal, že neví která bije.
To je paradox,co? Ty máš aspoň konkrétní problém a nikdo ti nepíše, přesto v jeho dredu je spousta příspěvků i od lidí, co bych čekal, že to nebudou mít zapotřebí...

Re: Drobek - Velký Bordel

Nikdo nemá povinnost ti odpovídat... když nedostaneš odpověď tady, máš přece jiné možnosti. Jinak se divím, že se divíš, vzpomeň si jaká s tebou byla práce, když jsi s tím chtěl začít, bylo pro tebe ukrutně složitý spájet pár součástek... kam jsi to ještě nasral, ať to můžu smazat?

Re: Drobek - Velký Bordel

Já jsem snad někde napsal, že členové tohoto fóra mají nějakou povinnost mi odpovídat? Nikoliv, to sis vymyslel. Pro mě nebylo nijak enormně složité spájet několik součástek a usadit to do krabičky, problém byl pouze v tom, že jsem neměl čas něco takového vytvořit.

Re: Drobek - Velký Bordel

Takhle jsem se už dlouho nezasmál.

Příspěvky [61 až 74 z 74]

  Stránky: ««« 1 2 3 4

Audioweb.cz » Smetiště » Drobek - Velký Bordel

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£