Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » Otázečka na Repro

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

(upravil tomthai 10. 12. 2009 16:46)

Téma: Otázečka na Repro

Ahooj.. hele mám takovej problém tak se chci zeptat tak nevím kde začít . mám tyhle domací repro http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=48166 ......byl jsem s nimi spokojený ale jednoho dne jsem vecer sel spat a dobry a rano sem je chtel zapnout a proste kdyz tak ON/OFF a zapnu tak se proste nerozsviti a nejedou:( tak kamaradi rikaly ze je to ASI pry spaleny..vubec nereaguji tak se chci zeptat jestly jsou asi spaleny??a jestly jdou spravit?...a Dalsi otazka pokud Ano tak mi jde o subwolfer tak jestly by bylo mozny ze bych treba nejak ve vnitr vytahl ten basak a nejak to rucne zapojil nebo proste me prosim poradte jestly to pujde nejak zprovoznit..Dekuji vsem za kazdou odpoved.)

Re: Otázečka na Repro

A servisny vypinac mas na ON?
Mas to zapojene v zasuvke?
Stlacas spravne tlacidlo ?
Je to normalny cvok ?

Boze chlapce jak to mozes kupit take repro... Ja som dostal 2.1 genius a hned boli v kontajnery. a nepise sa subwolfer ale SUBWOOFER... No sorry v tvojom pripade to je SUBdebil.... Tak jako ty lol Urco to spaleny nebude mozno sa ti len dosral vypinac

Web

Re: Otázečka na Repro

Pedro, akože drž si papulu na uzde... S tvojimy múdrymi rečami... V riti si bol, hovno vieš a strúhaš šéfa...

Web

Re: Otázečka na Repro

Pedro jo Děkuji za Odpověd na velké Urovni IQ......Jinak nejsem blbý abych to nezapojil do zasuvky nebo něco jo vše je zapojene a ON tam urcite mam proste to nereaguje asi vypinac bude špatný jak říkáš asi jedina Normalní odpověd dííki..tak to dam asi na opravu a uvidime no..co nadelam..

Jinak repro stály nějaky 3000Kč a su sněma velice spokojeny hrají lip než nějaký logitech za 8k.

Re: Otázečka na Repro

Pedro Pedro, ty si ale debil.

Taky problem som uz raz videl niekde riesit, tusim to bolo nakoniec zhorete trafo. To trafo je sikovne umiestnene za basreflexom, aby sa chladilo, ale ked to len stoji a nehra, tak sa to pekne hreje a asi sa mu to stava osudnym. Pripadne zvyknu odist filtracie a nieco na vstupnom usmernovaci.

Re: Otázečka na Repro

Přesunuto na smeťák...

Pedro, ten DeadMANův post si zarámuj. ;)

Re: Otázečka na Repro

Vevnitř v trafu jsou pojistky.

Re: Otázečka na Repro

antonio dakujem za postreh. smile uz sa stalo big_smile

Inak k teme:
Rozoberal si uz niekedy takuto srandu ?
Ak ano tak skus ten vypinac prave tu jeden takyto sub mam a ma problem s vypinacom.

Web

(upravil dagus 13. 12. 2009 11:27)

Re: Otázečka na Repro

pozor... v tomhle modelu už je jiné trafo, pojistky jsou venku zatahnutý smrštovačkou v pouzdrech(na kabelech) trafo se bezproblému uchladí i bez postavení před basreflex. Pojistku máš v poho? Mrkni na ní a pak kdyžtak zkontroluj napájecí větev (docela odcházejí usměrnovací diody a sebou si berou ty keramický kondíky vedle nich).
taky proti původním genius HT je jiný zapojení wink rady, které pocházejí z minulého modelu jsou tedy trochu mimo smile

pedro... vypínače jsou na tom normální, žádný úplný šmejdy... v tom problém nevidím

Re: Otázečka na Repro

Ano, s tym zdrojom je to tiez velmi pravdepodobne, minule nam zhorel Behringer EQ, odisiel primar na trafe, ale prv odisiel jeden keramicky kond za slusneho smradu a asi tiez nieco ine okrem toho. Priebeh odchodu na fialky bol taky, ze signalu isiel len strasny brum, cely EQ zasvietil, aby po par sekundach uplne zhasol...

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » Otázečka na Repro

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£