Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Smetiště » Bassreflex za adekvátní cenu

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 32 z 32]

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

ahoj mám doma navíc dva Monacor MBR-80M

http://www.monacor.cz/catalogue-product … SubKtg=279

nové stály 286kč, jsou ještě zabalené, můžeme se domluvit.
tak 400kč za oba by mě stačily.

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Tak si tam zatím nech díry, a až někdy naspoříš, tak si tu rouru dokoupíš. big_smile

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

no samotne diery sa tiez daju pouzit ako BR big_smile

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Rob: Díky za nabídku, ale potřeboval bych aspoň deset stejných kusů. Jinak nabídka dobrá!

Hmm, hmm, to jsou samý srandičky chlapi, ale aby mi někdo napsal, kde koupit za adekvátní cenu tenhle bassreflex to ne. Ještě chvíli počkám a pak to vezmu od vyděračů z Dreksonu. smile

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

a štěrbina nepřichází v úvahu?

Web

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

No, v tomhle případě bohužel ne. sad

(upravil Bentley 28. 11. 2009 0:59)

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

jseš liná veš. tohle jsem vybrousil za 30 min. s raspli.

http://s19.postimg.cc/9n2i83rvz/3_01.jpg

je to na osazeni natrubku aby dolehal. jinak staci pak z druhe strany dat PVC trubku, prumer diry si dokazes doladit dle trubky ne? a zaobleni taky jake chces..
bylo to na SUB.

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Líná veš ani ne. Tady jde o to, že bedýnku dostanu od truhláře už potaženou kobercem, takže BR budu muset řešit individuálně. O nic víc tu nejde.

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

little napsal:

Nad tím jsem přemýšlel, ale  potřeboval bych to minimálně z jedné strany zaoblené s překryvem na šroubky. sad

Není nic jednoduššího. Novodurovou trubku nad plynovým sporákem nahřát až je měkká jako máslo. Narazit na kuchyňský trychtýř - tím si roztáhneš krajní lem a potom jenom opřít o kuchyňskou linku a tlačit a kroutit. Až budeš mít dostatečně širokou obrubu tak už jenom kroutit a čekat až to zchládne. Vyvrtat, nastříkat a máš hotovo. 10ks? Za půl dne nemáš co dělat.

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

já ty trubky už zkoušel nahřejvat a dělalo si to co chtělo smile

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Ono to jde... Ale že by se mi jich chtělo dělat 10...? Co Hadex, nebo Tipa? Nemají žádný levný BR?

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Kdyby někdo potřeboval čtyřmetrovou x deset cm trubku, tak fajn jsou papírový od koberců. smile

Web

Příspěvky [21 až 32 z 32]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Smetiště » Bassreflex za adekvátní cenu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£