Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Smetiště » Bassreflex za adekvátní cenu

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 32]

Téma: Bassreflex za adekvátní cenu

Zdravím. Jelikož nechci přispívat těm našem vyděračům na jejich drastické marže, tak se chci zeptat, jestli někdo neví o nějakém shopu s "levnými" bassreflexy. Dexon a jemu podobní mají na tomto sortimentu marži mezi 50-70% a na to jim opravdu nehodlám přispívat. Budu rád, za jakékoliv nápady. Vím, že jsem v Polsku viděl nějaký shop, ale už nevím kde.

Velikost BR okolo 8x27cm.

Na Hadexu mají adekvátní ceny, jenom jsem tam bohužel tento nebo podobný rozměr nenašel. Díky

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

a co vodovodní nebo kanalizační trubky?

(upravil little 25. 11. 2009 13:06)

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Nad tím jsem přemýšlel, ale  potřeboval bych to minimálně z jedné strany zaoblené s překryvem na šroubky. sad

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Tak si z jedne strany zaobli a vyrob prekryv a diry na sroubky. smile

Jde to, kdyz "zaobleni" nahradis zfrezovanim hrany na radius (jeste tim prijdes o nutnost zapoustet prirubu a usetris srobuky) a trubku zafrezujes zevnitr do otvoru. Bude drzet, nebudes mit po zakitovani v basreflexu jedinny spoj a bude to zaoblene.

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Díky, ale potřebuju už hotovou černou "trubku", bohužel nemám čas se s výrobou, frézováním atd. něčeho takového zabývat. sad

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Schválně si spočítej jak dlouho by jsi se s tím dělal a kolik by to stálo (čas=peníze). Nevyplatí se ti potom koupit u dexonu?

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Asi u toho nakonec skončím, i když mě to vážně dost sere, jenže se mi kvůli dvěma, či čtyřma kouskům nechce brát celou paletu z Číny. Ach jo. sad

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Nic jinýho ti nezbyde. Buďto koupit z číny celou paletu lol , vyrobit nebo koupit u Dexonu.... Celou paletu nezplatíš, výroba přijde taky dost draho....

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Vim ,ze to nechces slyset, ale mam doma asi dvacet zbytkovych roli po foliich, je to tvrde jako kamen, cca 1cm sliny papir. Staci uriznout, udelat do ozvucnice diru o vnitrnim prumeru ty roury, zaoblit a zevnitr vlepit. Jednoduchy jako facka, zadarmo, jen za praci. Jestli chces, ty roury ti vsecky dam. Uz pro ne nemam upotrebeni.

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Jsis je schovával na basreflexy? smile

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Byly mi schranovany. smile Ale co nemam dilnu, lezi ladem. Vyhoda je, ze jak je to silny, da se na tom udelat radius z obou stran. Nebo si uvnitr udelat "druhou stenu" a na ni radisu vetsi. Vlepis to tam na tupo, zabrousis a mas v podstate dokonalou br-rouru.

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Hmm, zájem o bassreflexové nátrubky o průměru 8 cm, zaobleno z jedné strany, by nebyl? Je to nějakých 400 kusů, to tady asi neudám co? Cena i s poštou UPSkou by byla poloviční. cool

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

No nehlašte se všichni. To vážně nikdo nechce kvalitní čínské výrobky? Uděláme hromadku, ideálně kdyby každej vzal 100kusů. Co kus to stovka. Za krásných deset tisíc máte 100 zaoblených bassreflexů. Ideální způsob, jak v době krize uložit svoje peníze! smile

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Nátrubku je doaleluja,stačí objednat, pokud nejsou prašulky tak se do toho neseru.

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Michale, jakej průměr mají ty papírový roury co máš nadbytečný?

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Benazi: Co je tohle za příspěvek? To myslíš, že nemám na nátrubek za dvě kila? smile

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Mám tu novou nabídku. Dva tisíce kusů na paletě přímo z Čajny s domorodcem jako bonus. Kdo jde do toho se mnou? cool

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Třeba z ruličky od hajzlpapíru je pěkný nátrubek a zadarmo.

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

Ještě, že je to na smetišti...

Re: Bassreflex za adekvátní cenu

ach... dnes je adekvatna cena akurat tak na ten hajzelpapier...
to skor vyhras v sportke a cestou po dukaty uvidis za sebou prejst 16 veyronov, jeden bavorak, jeden medak, 2 kolobezky z tesca a volvo..... presne v takomto poradi
co tak si spravit BR z dreva? a pekne zaoblit hranu nech mas ten koniec po ktorom tuzis.... bude to sice asi o chlpok drahsie (mozno nie) ale zato ja verim viac drevu ako plastovej chujovine s vyrobnymi nakladmi mensimi ako papier na sranie

Příspěvky [1 až 20 z 32]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Bassreflex za adekvátní cenu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£