Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » navrh pro ARN-188-07/4

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [17]

Téma: navrh pro ARN-188-07/4

Zdravim,

mam dotaz jestli by nebyl nekdo ochotny nasimulovat bednicku s bassreflexem (objem + velikost bassreflexu) pro 1x ARN-188-07/4.
Potrebuju nutne nahradit plastak "subwoofer" u pc pac to zacalo nejak chrchlat sad.
Pripadne napiste pripominky jestli nejakej jinej reproduktor atd ( sem tady novej tak prosim o trpelivost - muj prvni pokus postavit nejakou bednicku smile ).

Re: navrh pro ARN-188-07/4

Lojzek: To jsou zas hlody...

SCSI: Dej mu 20l a nátrubek Monacor BR-70HP nebo z prodance Adam Hall 5822. Stejného výsledku dosáhneš s dvoucívkovým ARN-165-09/8 a paralelním spojením jeho cívek.

Re: navrh pro ARN-188-07/4

Viz co Michal psal někde vedle: Odpusťte si tyhlety rady za každou cenu... Takhle všeobecně, jak jsi to tu předved, to umí říct opravdu jen plnokrevná lamka. Fakt, nepapouškuj to, cos jinde vyčetl, nevyplácí se to, ale nejseš tady jediný, těch případů je fůra.

Proč zmiňuješ Qms?

(upravil little 6. 7. 2009 10:34)

Re: navrh pro ARN-188-07/4

SCSI: Reproduktor už máš koupený, nebo teprve uvažuješ nad jeho koupí?

Lojzek: Je spousta důležitějších parametrů, kter= určují vhodnost reproduktoru do BR ozvučnice. V simulaci je to pak krásně vidět při návrhu vhodné ozvučnice. EBP a GD...

(upravil SCSI 6. 7. 2009 13:04)

Re: navrh pro ARN-188-07/4

Zatim koupeno nemam.
Chci neco "malinkatyho" k pc pro zesil cca 20 W a nechci do toho nejak vrazet spis bych to videl na prvni pokus o vyrobu na zkousku pred necim vetsim smile.
Kdyztak muzete nahodit nejakej osvedcenej programek v kterym se da neco spocitat.

(upravil Lojzek 6. 7. 2009 12:01)

Re: navrh pro ARN-188-07/4

tak jsem to máznul - rači lol ad si o mě myslíte že jsem trotl ne super trotl lol

(upravil SCSI 6. 7. 2009 13:09)

Re: navrh pro ARN-188-07/4

Mno tak ted nevim mam ho objednat ? nebo se najde kolem teto cenove hladiny neco vhodnejsiho ?

(upravil bhm1 6. 7. 2009 15:37)

Re: navrh pro ARN-188-07/4

Antonio nebyla by lepší 180-0000/4 .? má masivnější magnet zvukově na tom bude dle mě lépe. nebo přihodit dvacku a koupit si 230-ku... TVM už ji opět nabízí.

Re: navrh pro ARN-188-07/4

Pokud je 230ka skladem, pak ji SCSI ber všema deseti.

(upravil SCSI 6. 7. 2009 17:07)

Re: navrh pro ARN-188-07/4

Jsem chtel ty novejsi ale maj na webu napsano ze nejsou skladem sad  teda vcera to tam bylo  kdyztak jim pisnu maila jestli uz je maj vyrobeny.

bhm1: kde si nasel ze uz je nabizeji ?

(upravil Lojzek 6. 7. 2009 18:15)

Re: navrh pro ARN-188-07/4

promiňte za další hlod lol
SCSI jestli to nenajdeš a nebudou ji mit v TVM ve valmezu tak skus napsat email tady: http://web.iol.cz/elas.vm/ je to obchod který by měl mít lepší cenu ( pár korun - desetikorun lol sídlí asi tak 500m od TVM) ale mohli by je mít skladem wink
Naposledy jak jsem tam kámošovi kupoval repra tak teda měli lepší cenu tak o dvacku smile na repro smile

Re: navrh pro ARN-188-07/4

bhm1: To bych neřek, ten reprák má hloupý parametry a tak nejde moc dolů, chce malou bednu, dostatečně dimenzovaný nátrubek tam nevmněstnáš. Když už tak tu 230ku.

Lojzek: Dvacku? Kúrňa, to se vyplatí!

Re: navrh pro ARN-188-07/4

elas jsou bunci, od té doby co jsou přestěhovaní, tam  mají kulový!

(upravil Lojzek 6. 7. 2009 19:13)

Re: navrh pro ARN-188-07/4

antonio a to se vyplatí smile lol
Benazi jak co. třeba jak jsem tam chtěl blbé kondíky tak mi vytáhla krabicu se starýma teslama, rezistory tam má taky takové ty zelené tesly smile pak jsem tam chtěl stabilizátor myslím 7805 smile tak o 10 kč dražší jak v EZK lol ale zase si myslím že tam má větší výběr jističů, káblů a takového toho bordelu. Myslíš přestěhovaní k benzince? já ani nevím jestli ta prodejna na křižné ještě je smile protože chodím k benzince smile mám to po cestě a dá se tam zaparkovat lol
koupit z tama repráky od TVM bych se ale nebál. Jinak dexony tam mají lehce s přirážkou lol to samé i bassreflexy, misky s terminály atd.

Re: navrh pro ARN-188-07/4

na křižné už sortiment není, právě tam to bylo ok. kondy tesla byla u mne pouze nahřážka,ale na tvm stačí.

Re: navrh pro ARN-188-07/4

jo kdysy asi jo smile jak jsem byl malý šolda tak jsem si tam koupil 6614 a machroval jsem jaký nemám reprák smile pak jsem tam viděl taky TVM ale nevím už jaké to má přesné označení.  je to 2 cívka 2 x 8R - 8'' ušák měli u toho napsané subwofer smile lol tak zase sem si ho koupil a byl jsem velký machr. no každý má nějaké začátky lol
jinak měl jsem je napíchlé na takový starý páskový přehrávač (takové ty velké kola s páskou) lol

(upravil bhm1 7. 7. 2009 16:00)

Re: navrh pro ARN-188-07/4

antonio - já mám doma 230-ku s 25l a BR na 38Hz a rozehraje se to od 35Hz.. sice to není nic extra, ale níž jít fakt nepotřebuju..:D Jinak TVM ji má opět v nabídce, takže už zdřejmně našli jiného dodavatele na koše, závěsy atd. smile

Příspěvky [17]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » navrh pro ARN-188-07/4

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£