Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Autohifi » Nízký výkon kombinace JBL P1022 a Mac Audio Z 2200

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 26 z 26]

Re: Nízký výkon kombinace JBL P1022 a Mac Audio Z 2200

Je sice pekne, ze dakujes za zmysluplne info, len ti to akosi vobec nepomohlo.
CItlivost sa udava stale pri 2,83V, lebo to dobre vyzera. Tzn ten JBL na 1Ohm. Na 1W to ma 87dB, aj to niekde okolo 100Hz, ked sa to rozbehne, realne sa da uvazovat 85dB.
Ak to puknes na 400W, musis byt hluchy, aby ti to bolo malo.

Pozri sa do manualu toho MAC zosika a vsimni si, kolko potrebuje vstupne napatie na plne vybudenie. Totizto cim silnejsi zosilnovac, tym obvykle vacsie vstupne napatie potrebuje na dosiahnutie plneho vykonu. Tzn. sa moze stat, ze ked mas debilne autoradio so slabym vystupom, nikdy sa na plny vykon zosika do urcitej impedancie ani nedostanes, pokial nema volume control s vlastnym napatovym ziskom. Nominalna uroven je 0,775V, zosik vie spracovat az 4V. To je rozdiel (strielam) asi 7-8dB.

Re: Nízký výkon kombinace JBL P1022 a Mac Audio Z 2200

chyna.cz napsal:

popisujou to skoro všude. na rádiu dejte zhruba 80% hlasitost( kvůli zkreslení rádia) a na zesilovači přidávejte dokud bude repruktor ještě schopen hrát čistě. potom už je dobrý si hrát jen na rádiu...
já mám 4 kanál ,všechny repráky mám na max hlasitost na zesilovači a jen nastavený propusti.Basy,výšky,středy a vyvýžení dělám přes rádio.

Tady je na to krásnej návod http://mobile.jlaudio.com/support_pages.php?page_id=143

Re: Nízký výkon kombinace JBL P1022 a Mac Audio Z 2200

Ta citlivost mi furt vrtala v hlavě,tak sem si konečně otevřel manuál v Pdf ku a ta citlivost je tam uvedená 96 db,ale v 2.83 V/1m,což zhruba odpovídá 81 db/1W/1m.Holt budu muset zesík víc vybudit na vstupu,nebo koupit silnější (rozuměj výkonější) a nebo líp číst manuály.A tím je problém vyřešen.Dík

Re: Nízký výkon kombinace JBL P1022 a Mac Audio Z 2200

Ako si dosiel k 81?

Re: Nízký výkon kombinace JBL P1022 a Mac Audio Z 2200

KomarD-Jeay napsal:

Ako si dosiel k 81?

V programu BasBox.

Re: Nízký výkon kombinace JBL P1022 a Mac Audio Z 2200

A nebylo by resenim spis nechat ten dobry zesilovac, a vyhodit ten smejd reprak, ktery ma takovouhle mizernou citlivost? Vetsinou se teda postupuje tak, ze se vylepsuje to nejhorsi a to je v tom hle pripade basak a ne zesilovac...

Pokud by ses stejne zbavoval toho Z2200, tak mi ho zkus nabidnout, kdybys mel rozumny cenovy pozadavek, mozna bych si ho vzal.

Příspěvky [21 až 26 z 26]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Autohifi » Nízký výkon kombinace JBL P1022 a Mac Audio Z 2200

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£