Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » PA a zvukařina » alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 24 z 24]

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

jo a on to taky nedělal pro efekt .....aby si nechal podat lacinou kytaru a ......    smile

(upravil sinclair 14. 12. 2008 17:06)

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

Myslím, že to dělala i kterási hardrocková kapela, teď si nevzpomenu zrovna, která. Viděl jsem DVD se záznamem kteréhosi koncertu ze začátku 70.let, tam byly rozšmelcovaný kytary, podpálený boxy i se zesilovačema, bubeník to všecko rozkopal a prokopal...image smile
On tam stačí nějaký správný impuls...vzpomínám si, jak jsme si coby 16-letí svazáci postavili do klubovny dvě bedny se čtyřma ARO667 a jakýmisi ARV. Dovnitř to bylo bezva, ale jak jsme to vytáhli ven, že si pustíme muziku k ohni, bylo zle. Slabé, bez basů...jeden po druhém šly hlášky "kurva to hraje na píču" a "co sme to do řiti postavili" a "je to na hovno" a podobně. Ožralí jsme byli jak paviáni a pak se u kohosi objevil v ruce pantok, co jsme s ním štípali dřevo na oheň. No a bylo to...opekli jsme na nich buřty smile
Hrozně se nám tehdy ulevilo a slíbili jsme si, že znovu a líp. Ráno nikdo nechápal, kde se v ohništi vzaly ty ohořelé koše z AROček smile
O půl roku později jsme za těžce vydělané prachy z pořádání diskoték a ze sběru stavěli důkladné třípásma s ARO932 na spodku smile

Web

(upravil muzic 19. 12. 2008 13:35)

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

No jasně  tak jsem to myslel  , né kua? !!
( mimochodem  sinclaire , ta SPD 600 + subfiltr hraje dost dobře .. na ty moje bedny ..hm )

Re: alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

Prosim vas poradite mi niekto k teme? 14ty prispevok, dakujem,...

Příspěvky [21 až 24 z 24]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » PA a zvukařina » alphard hw1200 ako basak do lacnych bedni

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£